WISE logo
ONLINE 17. jūnijā | 12:00
WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online-sapulce

Kā ātri mainīt specialitāti nestabilas ekonomikas apstākļos

Kā saprast, ka Jūsu prasmes tiks pieprasītas rīt?

Kā viegli apgūt nepieciešamās biznesa prasmes?

Kā ātri apgūt jebkuru darbības jomu?

Rezervējiet savu dalību

17. jūnijā plkst. 12:00 
Dalība — bez maksas
Semināra valoda — latviešu ar tulkojumu krievu valoda.

Paldies! Jūs veiksmīgi reģistrējaties dalībai online-seminārā.
Saite uz semināru tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.
Sūtot datus, radās kļūda.
bulb
Iegūstiet praktiskas zināšanas, iedvesmu un jaunas idejas 
a computer
Sāciet izmantot jaunos rīkus jau tagad
people
Atrodiet jaunus kontaktus

Ko jūs uzzināsiet vebinārā:

galveno noteikumu pārliecībai par nākotni;

kā būt pieprasītam jebkuros apstākļos;

3 šķēršļus, kas traucē apgūt specialitāti vai iegūt nepieciešamās prasmes;

formulu — kā veiksmīgi uzsākt jebkādu jaunu biznesu no nulles;

kā nostabilizēties un nodrošināt ātru izaugsmi.

Piedalieties pasākumā un uzziniet par vienkāršiem, taču strādājošiem instrumentiem, kas balstīti uz Hubbard Management System pārvaldības tehnoloģijas. Tos veiksmīgi izmanto uzņēmēji visā pasaulē — tagad tie var palīdzēt arī jums.

KURŠ VADA VEBINĀRU?

photo speaker

Una Zlidne (Latvija)

Diplomēta komunikācijas un sabiedrisko attiecību (PR) speciāliste.

First Baltic Hubbard College of Administration sabiedrisko attiecību (PR) un mārketinga direktore.

WISE biedre. Pastāvīga WISE Baltijas konferenču orgkomitejas  locekle.

REZERVĒT VIETU

Iepriekšējo pasākumu dalībnieku atsauksmes:

Fantastiska atklātā sapulce! Eskperts lieliski sagatavojies, man nekas nav pat jāgatavo - ņem prezentāciju un izstrādā sev plānu pārdošanas procesa uzlabošanai. Esmu gatava ņemt un darīt. Patiesi, kad šo lielo darbu klientu piesaistē sadala tādos mazos punktos, tas šķiet daudz reālāk sasniedzams. Viss bija ļoti skaidrs un sagatavots formātā, lai uzreiz varētu ieviest. Paldies par to! Patīkami bija čatā redzēt aktīvos dalībniekus, lasīt viņu domas, idejas. Tas ļoti atdzīvināja tikšanos, lika man arī padomāt. Milzīgs paldies, nevaru vien sagaidīt eksperta uzstāšanos WISE konferencē. Es būšu. U. Z.
Es sapratu, ka es daudz ko daru pareizi. Un parādījās darbības plāns. Es gribu atzīmēt, ka semināri no praktizējoša uzņēmēja ir ĻOTI vērtīgi. Paldies WISE Baltijas uzņēmēju klubam par organizēšanu. S.Č.
Tas bija tik saprotams, absolūti būtisks un piemērojams - labākais, ko līdz šim esmu dzirdējusi. Es uzzināju, kā šobrīd varu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus varu izmantot. Paldies. V.K.

3 IEMESLI, KĀPĒC JĀPIEDALĀS WISE BALTIJAS UZŅĒMĒJU KLUBA ONLINE PASĀKUMOS

1

Prakse.
Mēs izvēlamies un aicinām tikai praktizējošus ekspertus. Tie ir cilvēki, kuri ir sasnieguši izcilus rezultātus jomā, par kuru tiek rīkots vebinārs. Mūsu uzaicinātie eksperti dalās savās zināšanās, kas balstītas uz viņu pašu pieredzi.

2

Konkrētība. 
Mūsu eksperti savā darbā izmanto biznesa vadības tehnoloģiju Hubbard Management System. Tā ir vadības sistēma, kuras pamatā ir precīzi pārvaldības noteikumi, kurā nav "ūdens" un neskaidras, abstraktas teorijas. 

3

Instrukcijas. 
Ir svarīgi saprast, ko darīt tālāk ar iegūtajām zināšanām. Mūsu pasākumos eksperti ne tikai dalās ar dzīves laifhakiem un analizē situācijas un reālās dzīves piemērus, bet arī sniedz īpašas instrukcijas vai kontrolsarakstus.

REZERVĒT VIETU
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu:
info@wisebaltics.org
Instagram logo YouTube logo facebook logo
© 2022 WISE Baltijas uzņēmēju klubs. Visas autortiesības ir aizsargātas.  HUBBARD, WISE, WISE logotips ir preču zīmes, kas tiek izmantotas ar licences atļauju. Visus šajā vietnē pieejamos materiālus aizsargā autortiesību likumi un starptautisko autortiesību līgumu noteikumi. Materiāli ir ievietoti šajā vietnē ar autortiesību īpašnieka atļauju ar mērķi nodrošināt vietnes lietotājiem iespēju apskatīt šos materiālus. Vietnes lietotājiem nav tiesību lejupielādēt vai pārsūtīt šos materiālus vai reproducēt tos jebkādā veidā - elektroniski vai mehāniski, ieskaitot datu glabāšanas un atjaunošanas sistēmu, video un skaņas ierakstīšanas ierīču izmantošanu, drukāšanas un kopēšanas līdzekļus. WISE CIS IA # 210728693