WISE logo
ONLINE 19. augustā | 16:00
WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online-sapulce

BIZNESS  EKSTREMĀLOS APSTĀKĻOS

Īpašnieku pieredze, kuru biznesu nevarēja nogalināt pat karš

Ko vajag darīt jau šodien biznesa labā, lai rīt nebūtu par vēlu.

Kas jādara, ja krīze jau ir pienākusi.

Kas palīdzēs jums noturēties virs ūdens, ja "Ir jau pavisam slikti".

Rezervējiet savu dalību

 19. augustā plkst. 16:00
Dalība — bez maksas
Semināra valoda - krievu.

Paldies! Jūs veiksmīgi reģistrējaties dalībai online-seminārā.
Saite uz semināru tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.
Sūtot datus, radās kļūda.

Šis pasākums jau ir noticis, bet būs arī citi.

Mēs regulāri rīkojam pasākumus, kuros dalāmies ar efektīviem vadības instrumentiem uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem. Atstājiet  pieteikumu, lai mēs varam jūs informēt  par nākamiem pasākumiem.

Спасибо! Вы успешно прошли регистрацию на участие в онлайн-семинаре. Ссылка на семинар придет на Вашу почту.
Что-то пошло не так при отправке формы.
bulb
Iegūstiet praktiskas zināšanas, iedvesmu un jaunas idejas 
a computer
Sāciet izmantot jaunos rīkus jau tagad
people
Atrodiet jaunus kontaktus

Vebinārā uzzināsiet:

 кā izmantot pretkrīzes stratēģijas praksē;

 kā sagatavot savu biznesu tuvojošai "vētrai";

 kā ātri pārvarēt krīzes situācijas sekas.

 kā rast izeju no ļoti sarežģītām situācijām;

 kā "palikt spēlē" neskatoties ne uz ko;

Piedalieties pasākumā un uzziniet par reālo Harkovas uzņēmēju pieredzi, kuri spējuši glābt savu biznesu. Viņi dalīsies ar vadības tehnoloģijas (Hubbard Management System) instrumentiem, ar kuru palīdzību pārvarējuši visbriesmīgāko krīzi.

KURŠ VADA VEBINĀRU?

Marina un Anatolijs Komisarovi (Ukraina)

‍Uzņēmumu "Miatis Group" un "ComConsulting" dibinātāji. Spēja izvest un sākt no jauna interneta tīklu izbūves iekārtu ražošanu no teritorijas, kurā notika karadarbība.

Eksperti-praktiķi ar 11 gadu stāžu uzņēmējdarbībā.

2021 gadā iepazīstināja ar Hubbard Management System 30 uzņēmumus un 105 cilvēkus.

Ukrainas uzņēmēju kluba WISE un Līderības akadēmijas lektori.

REZERVĒT VIETU

Iepriekšējo pasākumu dalībnieku atsauksmes:

Fantastiska atklātā sapulce! Eskperts lieliski sagatavojies, man nekas nav pat jāgatavo - ņem prezentāciju un izstrādā sev plānu pārdošanas procesa uzlabošanai. Esmu gatava ņemt un darīt. Patiesi, kad šo lielo darbu klientu piesaistē sadala tādos mazos punktos, tas šķiet daudz reālāk sasniedzams. Viss bija ļoti skaidrs un sagatavots formātā, lai uzreiz varētu ieviest. Paldies par to! Patīkami bija čatā redzēt aktīvos dalībniekus, lasīt viņu domas, idejas. Tas ļoti atdzīvināja tikšanos, lika man arī padomāt. Milzīgs paldies, nevaru vien sagaidīt eksperta uzstāšanos WISE konferencē. Es būšu. U. Z.
Es sapratu, ka es daudz ko daru pareizi. Un parādījās darbības plāns. Es gribu atzīmēt, ka semināri no praktizējoša uzņēmēja ir ĻOTI vērtīgi. Paldies WISE Baltijas uzņēmēju klubam par organizēšanu. S.Č.
Tas bija tik saprotams, absolūti būtisks un piemērojams - labākais, ko līdz šim esmu dzirdējusi. Es uzzināju, kā šobrīd varu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus varu izmantot. Paldies. V.K.

3 IEMESLI, KĀPĒC JĀPIEDALĀS WISE BALTIJAS UZŅĒMĒJU KLUBA ONLINE PASĀKUMOS

1

Prakse.
Mēs izvēlamies un aicinām tikai praktizējošus ekspertus. Tie ir cilvēki, kuri ir sasnieguši izcilus rezultātus jomā, par kuru tiek rīkots vebinārs. Mūsu uzaicinātie eksperti dalās savās zināšanās, kas balstītas uz viņu pašu pieredzi.

2

Konkrētība. 
Mūsu eksperti savā darbā izmanto biznesa vadības tehnoloģiju Hubbard Management System. Tā ir vadības sistēma, kuras pamatā ir precīzi pārvaldības noteikumi, kurā nav "ūdens" un neskaidras, abstraktas teorijas. 

3

Instrukcijas. 
Ir svarīgi saprast, ko darīt tālāk ar iegūtajām zināšanām. Mūsu pasākumos eksperti ne tikai dalās ar dzīves laifhakiem un analizē situācijas un reālās dzīves piemērus, bet arī sniedz īpašas instrukcijas vai kontrolsarakstus.

REZERVĒT VIETU
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu:
info@wisebaltics.org
Instagram logo YouTube logo facebook logo
© 2022 WISE Baltijas uzņēmēju klubs. Visas autortiesības ir aizsargātas.  HUBBARD, WISE, WISE logotips ir preču zīmes, kas tiek izmantotas ar licences atļauju. Visus šajā vietnē pieejamos materiālus aizsargā autortiesību likumi un starptautisko autortiesību līgumu noteikumi. Materiāli ir ievietoti šajā vietnē ar autortiesību īpašnieka atļauju ar mērķi nodrošināt vietnes lietotājiem iespēju apskatīt šos materiālus. Vietnes lietotājiem nav tiesību lejupielādēt vai pārsūtīt šos materiālus vai reproducēt tos jebkādā veidā - elektroniski vai mehāniski, ieskaitot datu glabāšanas un atjaunošanas sistēmu, video un skaņas ierakstīšanas ierīču izmantošanu, drukāšanas un kopēšanas līdzekļus. WISE CIS IA # 210728693