WISE logo
ONLINE 21. aprīlī | 12:00
WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online-sapulce

PROMĀRKETINGS:

KĀ PĀRDOT TAGAD!

jeb kā uzvarēt tirgū, kur NAV pietiekami daudz klientu, bet ir DAUDZ konkurentu

Uzziniet visu, kas jums jāzina par mūsdienu mārketingu un pārdošanu:

 tendences

 stratēģijas

 instrumenti

Rezervējiet savu dalību

21. aprīlī.  plkst. 12:00
Dalība — bez maksas
Semināra valoda - krievu

Paldies! Jūs veiksmīgi reģistrējaties dalībai online-seminārā.
Saite uz semināru tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.
Sūtot datus, radās kļūda.

Šis pasākums jau ir noticis, bet būs arī citi.

Mēs regulāri rīkojam pasākumus, kuros dalāmies ar efektīviem vadības instrumentiem uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem. Atstājiet  pieteikumu, lai mēs varam jūs informēt  par nākamiem pasākumiem.

Спасибо! Вы успешно прошли регистрацию на участие в онлайн-семинаре. Ссылка на семинар придет на Вашу почту.
Что-то пошло не так при отправке формы.
bulb
Iegūstiet praktiskas zināšanas, iedvesmu un jaunas idejas 
a computer
Sāciet izmantot jaunos rīkus jau tagad
people
Atrodiet jaunus kontaktus

Vebinārā uzzināsiet:

Kā ieviest efektīvus instrumentus un piesaistīt
jaunus "maksātspējīgus" klientus?

Kā neiztērēt budžetu metodēm,
kas vairs nedarbojas?

Kā efektīvi pielietot jaunas mārketinga
stratēģijas un pārdošanas tehnoloģijas?

Kā saprast, ko stiprināt:
"mārketingu" vai "pārdošanu"

Piedalieties pasākumā un uzziniet no Jurija Kuzņeca galvenos noslēpumus, cik viegli ir veicināt un attīstīt savu biznesu mūsdienu pasaulē.

KURŠ VADA VEBINĀRU?

HEIMO BUCERIUS

Jurijs Kuzņecs  ( Čehija)

Uzņēmuma Sales Consult Group s.r.o. īpašnieks.

Izveidojis 650 pārdošanas nodaļas, 118 dažādās jomās, 12 pasaules valstīs

Personīgi apmācījis vairāk nekā 300 vadītāju;

Palīdzējis vairāk nekā 50 klientiem radīt produktu un veiksmīgi virzīt to tirgū.

Auksto zvanu, pārdošanas un komunikācijas tehniku speciālists. Grāmatas “Kā dubultot uzņēmuma ienākumus, uzbūvējot pārdošanas sistēmu” līdzautors.

Pārdošanā kopš 2007. gada. No finanšu menedžera, iekšējā pārdošanas trenera viņš ir kļuvis par liela Vācijas finanšu holdinga pārdošanas nodaļas direktoru.

Konsaltinga projekta “Augošas pārdošanas sistēma” («Система Растущих Продаж») līdzautors, kurā jau 10 gadus nodarbojas ar sistēmisku pārdošanas nodaļu izveidi attālināti (tiešsaistē). Šobrīd ir izveidotas vairāk nekā 650 tirdzniecības nodaļas dažādu darbības jomu uzņēmumos Moldovā, Čehijā, Izraēlā, Grieķijā un postpadomju valstīs. Starp uzņēmuma klientiem: biznesa skola “Skolkovo”, uzņēmumi “Alhadaya“, “Evolution Management“, «РосБизнесРесурс», Ščerbinas liftu būves rūpnīca, «ДиЛор» optikas tīkls un citi.

Jurijs Kuzņecs atbild par programmas ieviešanu, darbību un rezultātiem. Prāgā viņš attālināti pārvalda ne tikai savu biznesu, bet arī liela Dienvidkorejas uzņēmuma filiāli, kurā 6 mēnešu laikā palielināja pārdošanas apjomu 4 reizes.

Viņam ir arī ievērojama personāla atlases pieredze, personīgi organizējis grupas interviju ar vairāk nekā 110 darba meklētājiem vienlaikus, kā arī palīdzējis klientiem ielikt  vairāk nekā 280 praktikantus-stažierus dažādos amatos. Jurijs apmācījis vairāk nekā 300 vadītājus un vairāk nekā 5 gadus attālināti vadījis uzņēmumu citā valstī, šajā laikā personīgi apmeklējot biroju 3 reizes.

REZERVĒT VIETU

Iepriekšējo pasākumu dalībnieku atsauksmes:

Fantastiska atklātā sapulce! Eskperts lieliski sagatavojies, man nekas nav pat jāgatavo - ņem prezentāciju un izstrādā sev plānu pārdošanas procesa uzlabošanai. Esmu gatava ņemt un darīt. Patiesi, kad šo lielo darbu klientu piesaistē sadala tādos mazos punktos, tas šķiet daudz reālāk sasniedzams. Viss bija ļoti skaidrs un sagatavots formātā, lai uzreiz varētu ieviest. Paldies par to! Patīkami bija čatā redzēt aktīvos dalībniekus, lasīt viņu domas, idejas. Tas ļoti atdzīvināja tikšanos, lika man arī padomāt. Milzīgs paldies, nevaru vien sagaidīt eksperta uzstāšanos WISE konferencē. Es būšu. U. Z.
Es sapratu, ka es daudz ko daru pareizi. Un parādījās darbības plāns. Es gribu atzīmēt, ka semināri no praktizējoša uzņēmēja ir ĻOTI vērtīgi. Paldies WISE Baltijas uzņēmēju klubam par organizēšanu. S.Č.
Tas bija tik saprotams, absolūti būtisks un piemērojams - labākais, ko līdz šim esmu dzirdējusi. Es uzzināju, kā šobrīd varu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus varu izmantot. Paldies. V.K.

3 IEMESLI, KĀPĒC JĀPIEDALĀS WISE BALTIJAS UZŅĒMĒJU KLUBA ONLINE PASĀKUMOS

1

Prakse.
Mēs izvēlamies un aicinām tikai praktizējošus ekspertus. Tie ir cilvēki, kuri ir sasnieguši izcilus rezultātus jomā, par kuru tiek rīkots vebinārs. Mūsu uzaicinātie eksperti dalās savās zināšanās, kas balstītas uz viņu pašu pieredzi.

2

Konkrētība. 
Mūsu eksperti savā darbā izmanto biznesa vadības tehnoloģiju Hubbard Management System. Tā ir vadības sistēma, kuras pamatā ir precīzi pārvaldības noteikumi, kurā nav "ūdens" un neskaidras, abstraktas teorijas. 

3

Instrukcijas. 
Ir svarīgi saprast, ko darīt tālāk ar iegūtajām zināšanām. Mūsu pasākumos eksperti ne tikai dalās ar dzīves laifhakiem un analizē situācijas un reālās dzīves piemērus, bet arī sniedz īpašas instrukcijas vai kontrolsarakstus.

REZERVĒT VIETU
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu:
info@wisebaltics.org
Instagram logo YouTube logo facebook logo
© 2023 WISE Baltijas uzņēmēju klubs. Visas autortiesības ir aizsargātas.  HUBBARD, WISE, WISE logotips ir preču zīmes, kas tiek izmantotas ar licences atļauju. Visus šajā vietnē pieejamos materiālus aizsargā autortiesību likumi un starptautisko autortiesību līgumu noteikumi. Materiāli ir ievietoti šajā vietnē ar autortiesību īpašnieka atļauju ar mērķi nodrošināt vietnes lietotājiem iespēju apskatīt šos materiālus. Vietnes lietotājiem nav tiesību lejupielādēt vai pārsūtīt šos materiālus vai reproducēt tos jebkādā veidā - elektroniski vai mehāniski, ieskaitot datu glabāšanas un atjaunošanas sistēmu, video un skaņas ierakstīšanas ierīču izmantošanu, drukāšanas un kopēšanas līdzekļus.