ONLINE 21. janvārī | 16:00
WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online-sapulce

"ŠAUBU MĀRKETINGS": IZEJA NO KRīZES

- Produkta virzīšanas interneta vidē klibo?
- Jūsu bizness sašaurinās?
- Šaubāties par biznesa nākotni?

Rezervējiet savu dalību

21. janvārī plkst. 16:00
Dalība — bez maksas
Semināra valoda — krievu

Paldies! Jūs veiksmīgi reģistrējaties dalībai online-seminārā.
Saite uz semināru tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.
Sūtot datus, radās kļūda.
Iegūstiet praktiskas zināšanas, iedvesmu un jaunas idejas 
Sāciet izmantot jaunos rīkus jau tagad
Atrodiet jaunus kontaktus

Ko jūs uzzināsiet vebinārā:

Fakti pret viedokļiem mainīgajā pasaulē
Kas patiesībā ir pozicionēšana
Kā iekarot tirgu ar "sarafānu radio" palīdzību
Piedalieties pasākumā un uzziniet nozīmīgākos noslēpumus par to,
kā mūsdienu apstākļos viegli pozicionēt, virzīt un paplašināt biznesu.
REZERVĒT VIETU

KURŠ VADA VEBINĀRU?

MARK DE TURK (Beļģija)

ir pazīstamais lektors un treniņu vadītājs, pasaules mēroga politiskais padomnieks un licencēts WISE konsultants ar 30 gadu pieredzi.

SPECIALIZĀCIJA: konsultēšana, treniņu organizācija, pozicionēšana, stratēģiskā investēšana, reklāma un mārketings.

UZŅĒMUMI: nodibinājis kompāniju IDEAS (savu mācību praksi), kā arī fondu New Generation Family (“Jaunās paaudzes ģimene”).

KLIENTI: vairāk nekā 800 uzņēmumu, starp kuriem pasaules mēroga korporācijas Mazda, Toyota, Hitachi, CISCO un DHL.

VADĪBAS TEHNOLOĢIJA: licencēts WISE konsultants, pasniedzējs, treniņu vadītājs. Ir apmācījis Hubbard Management System 30 tūkstošus vadītāju no 20 valstīm. WISE Club Sofia dibinātājs.

PAPILDINFORMĀCIJA PAR SPĪKERI: 1988. gadā sācis strādāt Beļģijas federālajā struktūrā, kur kļuvis par jaunāko padomnieku organizatoriskajos jautājumos. 1994. gadā ieguvis maģistra grādu ekonomikā un uzņēmējvadībā. Tajā pašā laikā iepazinās ar L. Rona Habarda vadības tehnoloģiju un sāka to apgūt. Kļūstot par licencētu treneri, nodibināja kompāniju IDEAS (savu mācību praksi, kas balstīta uz L. Rona Habarda tehnoloģijas).  

STARPTAUTISKIE PROJEKTI: palīdz dažādu valstu valdībām reorganizēt un modernizēt pašvaldības struktūru, palielināt vadības efektivitāti. Eiropas Parlamenta oficiālais atbalstītājs.

REZERVĒT VIETU

Iepriekšējo pasākumu dalībnieku atsauksmes:

Fantastiska atklātā sapulce! Eskperts lieliski sagatavojies, man nekas nav pat jāgatavo - ņem prezentāciju un izstrādā sev plānu pārdošanas procesa uzlabošanai. Esmu gatava ņemt un darīt. Patiesi, kad šo lielo darbu klientu piesaistē sadala tādos mazos punktos, tas šķiet daudz reālāk sasniedzams. Viss bija ļoti skaidrs un sagatavots formātā, lai uzreiz varētu ieviest. Paldies par to! Patīkami bija čatā redzēt aktīvos dalībniekus, lasīt viņu domas, idejas. Tas ļoti atdzīvināja tikšanos, lika man arī padomāt. Milzīgs paldies, nevaru vien sagaidīt eksperta uzstāšanos WISE konferencē. Es būšu. U. Z.
Es sapratu, ka es daudz ko daru pareizi. Un parādījās darbības plāns. Es gribu atzīmēt, ka semināri no praktizējoša uzņēmēja ir ĻOTI vērtīgi. Paldies WISE Baltijas uzņēmēju klubam par organizēšanu. S.Č.
Tas bija tik saprotams, absolūti būtisks un piemērojams - labākais, ko līdz šim esmu dzirdējusi. Es uzzināju, kā šobrīd varu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus varu izmantot. Paldies. V.K.

3 IEMESLI, KĀPĒC JĀPIEDALĀS WISE BALTIJAS UZŅĒMĒJU KLUBA ONLINE PASĀKUMOS

1

Prakse.
Mēs izvēlamies un aicinām tikai praktizējošus ekspertus. Tie ir cilvēki, kuri ir sasnieguši izcilus rezultātus jomā, par kuru tiek rīkots vebinārs. Mūsu uzaicinātie eksperti dalās savās zināšanās, kas balstītas uz viņu pašu pieredzi.

2

Konkrētība. 
Mūsu eksperti savā darbā izmanto biznesa vadības tehnoloģiju Hubbard Management System. Tā ir vadības sistēma, kuras pamatā ir precīzi pārvaldības noteikumi, kurā nav "ūdens" un neskaidras, abstraktas teorijas. 

3

Instrukcijas. 
Ir svarīgi saprast, ko darīt tālāk ar iegūtajām zināšanām. Mūsu pasākumos eksperti ne tikai dalās ar dzīves laifhakiem un analizē situācijas un reālās dzīves piemērus, bet arī sniedz īpašas instrukcijas vai kontrolsarakstus.

REZERVĒT VIETU
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu:
info@wisebaltics.org
© 2022 WISE Baltijas uzņēmēju klubs. Visas autortiesības ir aizsargātas.  HUBBARD, WISE, WISE logotips ir preču zīmes, kas tiek izmantotas ar licences atļauju. Visus šajā vietnē pieejamos materiālus aizsargā autortiesību likumi un starptautisko autortiesību līgumu noteikumi. Materiāli ir ievietoti šajā vietnē ar autortiesību īpašnieka atļauju ar mērķi nodrošināt vietnes lietotājiem iespēju apskatīt šos materiālus. Vietnes lietotājiem nav tiesību lejupielādēt vai pārsūtīt šos materiālus vai reproducēt tos jebkādā veidā - elektroniski vai mehāniski, ieskaitot datu glabāšanas un atjaunošanas sistēmu, video un skaņas ierakstīšanas ierīču izmantošanu, drukāšanas un kopēšanas līdzekļus. WISE CIS IA # 210728693