WISE logo
ONLINE 21. oktobrī | 12:00
WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online-sapulce

3 OBLIGĀTĀS DARBĪBAS, LAI PĀRVARĒTU PAŠREIZĒJO KRĪZI

Mūsu aptauja parādīja, ka galvenā uzņēmēju problēma ir stabilitātes trūkums (neviens nesaprot, kas būs rīt).

Noskaidrosim to kopā.

Rezervējiet savu dalību

 21. oktobrī  plkst. 12:00
Dalība — bez maksas
Semināra valoda - аngļu ar tulkojumu krievu valodā

Paldies! Jūs veiksmīgi reģistrējaties dalībai online-seminārā.
Saite uz semināru tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.
Sūtot datus, radās kļūda.

Šis pasākums jau ir noticis, bet būs arī citi.

Mēs regulāri rīkojam pasākumus, kuros dalāmies ar efektīviem vadības instrumentiem uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem. Atstājiet  pieteikumu, lai mēs varam jūs informēt  par nākamiem pasākumiem.

Спасибо! Вы успешно прошли регистрацию на участие в онлайн-семинаре. Ссылка на семинар придет на Вашу почту.
Что-то пошло не так при отправке формы.
bulb
Iegūstiet praktiskas zināšanas, iedvesmu un jaunas idejas 
a computer
Sāciet izmantot jaunos rīkus jau tagad
people
Atrodiet jaunus kontaktus

Vebinārā uzzināsiet:

icon_what_to_doicon_wrong_actionicon_mechanism

Ko jums nepieciešams darīt, lai izdzīvotu

Ko nedrīkst darīt  (vispār, nekādos apstākļos)

Kādas jūsu īpašības ir jāizmanto 

Piedalies pasākumā un uzzini par 3 darbībām, kuras palīdzēs izdzīvot jebkurā krīzē.

KURŠ VADA VEBINĀRU?

HEIMO BUCERIUS

HEIMO BUCERIUS (VĀCIJA)

Veiksmīga nekustamā īpašuma vērtēšanas uzņēmuma īpašnieks, profesionāls konsultants un pasaules mēroga investīciju eksperts.

Biznesa žurnāls Euro ierindo Heimo Bucerius un viņa investīcijas konsultāciju firmu 25 (no 18 000) labāko Vācijas finanšu konsultantu skaitā.

Jau vairāk nekā 30 gadus sniedz pakalpojumus nekustamo īpašumu jomā un veiksmīgi palīdz saviem klientiem droši uzkrāt kapitālu.

Analizē situāciju tirgū un publicē precīzas ekonomikas prognozes nekustamā īpašuma jomā.

Dalās ar savu pieredzi un vērtīgām zināšanām ar uzņēmējiem, lasot lekcijas un seminārus Anglijā, ASV, Austrijā, Slovākijā, Šveicē un Vācijā.

Ir WISE Štutgartes čartera komitejas priekšsēdētājs.

REZERVĒT VIETU

Iepriekšējo pasākumu dalībnieku atsauksmes:

Fantastiska atklātā sapulce! Eskperts lieliski sagatavojies, man nekas nav pat jāgatavo - ņem prezentāciju un izstrādā sev plānu pārdošanas procesa uzlabošanai. Esmu gatava ņemt un darīt. Patiesi, kad šo lielo darbu klientu piesaistē sadala tādos mazos punktos, tas šķiet daudz reālāk sasniedzams. Viss bija ļoti skaidrs un sagatavots formātā, lai uzreiz varētu ieviest. Paldies par to! Patīkami bija čatā redzēt aktīvos dalībniekus, lasīt viņu domas, idejas. Tas ļoti atdzīvināja tikšanos, lika man arī padomāt. Milzīgs paldies, nevaru vien sagaidīt eksperta uzstāšanos WISE konferencē. Es būšu. U. Z.
Es sapratu, ka es daudz ko daru pareizi. Un parādījās darbības plāns. Es gribu atzīmēt, ka semināri no praktizējoša uzņēmēja ir ĻOTI vērtīgi. Paldies WISE Baltijas uzņēmēju klubam par organizēšanu. S.Č.
Tas bija tik saprotams, absolūti būtisks un piemērojams - labākais, ko līdz šim esmu dzirdējusi. Es uzzināju, kā šobrīd varu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus varu izmantot. Paldies. V.K.

3 IEMESLI, KĀPĒC JĀPIEDALĀS WISE BALTIJAS UZŅĒMĒJU KLUBA ONLINE PASĀKUMOS

1

Prakse.
Mēs izvēlamies un aicinām tikai praktizējošus ekspertus. Tie ir cilvēki, kuri ir sasnieguši izcilus rezultātus jomā, par kuru tiek rīkots vebinārs. Mūsu uzaicinātie eksperti dalās savās zināšanās, kas balstītas uz viņu pašu pieredzi.

2

Konkrētība. 
Mūsu eksperti savā darbā izmanto biznesa vadības tehnoloģiju Hubbard Management System. Tā ir vadības sistēma, kuras pamatā ir precīzi pārvaldības noteikumi, kurā nav "ūdens" un neskaidras, abstraktas teorijas. 

3

Instrukcijas. 
Ir svarīgi saprast, ko darīt tālāk ar iegūtajām zināšanām. Mūsu pasākumos eksperti ne tikai dalās ar dzīves laifhakiem un analizē situācijas un reālās dzīves piemērus, bet arī sniedz īpašas instrukcijas vai kontrolsarakstus.

REZERVĒT VIETU
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu:
info@wisebaltics.org
Instagram logo YouTube logo facebook logo
© 2022 WISE Baltijas uzņēmēju klubs. Visas autortiesības ir aizsargātas.  HUBBARD, WISE, WISE logotips ir preču zīmes, kas tiek izmantotas ar licences atļauju. Visus šajā vietnē pieejamos materiālus aizsargā autortiesību likumi un starptautisko autortiesību līgumu noteikumi. Materiāli ir ievietoti šajā vietnē ar autortiesību īpašnieka atļauju ar mērķi nodrošināt vietnes lietotājiem iespēju apskatīt šos materiālus. Vietnes lietotājiem nav tiesību lejupielādēt vai pārsūtīt šos materiālus vai reproducēt tos jebkādā veidā - elektroniski vai mehāniski, ieskaitot datu glabāšanas un atjaunošanas sistēmu, video un skaņas ierakstīšanas ierīču izmantošanu, drukāšanas un kopēšanas līdzekļus.