ONLINE 22. janvārī | 12:00
WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā ONLINE-sapulce

KĀ PĀRDOT, KAD VISI EKONOMĒ,

VAI KĀ PĀRTRAUKT ZAUDĒT IENĀKUMUS UN SĀKT PELNĪT

Rezervējiet savu dalību

22. janvārī plkst. 12:00 
Dalība — bez maksas
Semināra valoda - angļu, ar tulkojumu krievu valodā

Paldies! Jūs veiksmīgi reģistrējaties dalībai online-seminārā.
Saite uz semināru tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.
Iesniedzot reģistrācijas formu, radās kļūda.
Iegūstiet praktiskas zināšanas, iedvesmu un jaunas idejas 
Sāciet izmantot jaunos rīkus jau nākamajā dienā
Atrodiet jaunus kontaktus

KO JŪS UZZINĀSIET VEBINĀRĀDarījumu slēgšanas māksla: klienti, kuri jums viegli atdos naudu
Mutvārdu spēks: klienti, kuri pārdos jūsu vietā
Paredzama nākotne: klienti, kuri saprot jūsu vērtību
Rezervējiet sev vietu pāsakumā jau tagad
un saņemiet dāvanā PDF
REZERVĒT VIETU

KURŠ VADĪS VEBINĀRU

Īpaši uzaicināts eksperts no UngārijasTamas Kasza

Pārdošanas darījumu slēgšanas speciālists.

20 gadu profesionālās darbības laikā viņš ir apmācījis vairāk nekā 25 000 cilvēku Anglijā, Vācijā, Austrumeiropā un Dienvidāfrikā.

Autors 27 grāmatām par līderību, pārdošanas slēgšanu un personības attīstību. Viņa grāmatas ir tulkotas slovāku, rumāņu, bulgāru un krievu valodās. Pārdoti 70 000 eksemplāri.

Daudzi uzņēmēju vadītāji ir parādā viņam par strauju ienākumu pieaugumu.

Hubbard Management System vadības sistēmas eksperts un konsultants.

Uzstājies: San Benedetto, Nike, Adidas, Tom Tailor, Ford, Subaru, Mitsubishi, Mazda, Mercedes, Nissan, Citroen, Volvo, Opel, Volkswagen u.c.

Vēlos piedalīties pasākumā!

REZERVĒT VIETU

Tamas Kasza ir arī viens no 10 ekspertiem 10. WISE Baltijas konferencē! 

10

Gadi

Valstis

Eksperti

"JAUNAIS MĀRKETINGS - ATBILDE HAOSA EKONOMIKAI"

UZZINĀT VAIRĀK PAR KONFERENCI

3 IEMESLI, KĀPĒC JĀPIEDALĀS WISE BALTIJAS UZŅĒMĒJU KLUBA ONLINE-PASĀKUMOS

1

Prakse.
Mēs izvēlamies un aicinām tikai praktizējošus ekspertus. Tie ir cilvēki, kuri ir sasnieguši izcilus rezultātus jomā, par kuru rīkots vebinārs. Mūsu uzaicinātie eksperti dalās savās zināšanās, kuras balsta viņu pašu pieredze.

2

Konkrētība. 
Mūsu eksperti savā darbā izmanto Hubbard Management System. Šī ir vadības sistēma, kuras pamatā ir precīzi pārvaldības noteikumi, kurā nav "ūdens" un neskaidras, abstraktas teorijas.

3

Instrukcijas. 
Ir svarīgi saprast, ko tālāk darīt ar iegūtajām zināšanām. Mūsu pasākumos eksperti ne tikai dalās dzīves laifhakiem un analizē situācijas un reālās dzīves piemērus, bet arī sniedz īpašus instrukcijas vai kontrolsarakstus.

Iepriekšējo pasākumu dalībnieku atsauksmes:

Fantastiska atklātā sapulce! Eskperts lieliski sagatavojies, man nekas nav pat jāgatavo - ņem prezentāciju un izstrādā sev plānu pārdošanas procesa uzlabošanai. Esmu gatava ņemt un darīt. Patiesi, kad šo lielo darbu klientu piesaistē sadala tādos mazos punktos, tas šķiet daudz reālāk sasniedzams. Viss bija ļoti skaidrs un sagatavots formātā, lai uzreiz varētu ieviest. Paldies par to! Patīkami bija čatā redzēt aktīvos dalībniekus, lasīt viņu domas, idejas. Tas ļoti atdzīvināja tikšanos, lika man arī padomāt. Milzīgs paldies, nevaru vien sagaidīt eksperta uzstāšanos WISE konferencē. Es būšu. U. Z.
Es sapratu, ka es daudz ko daru pareizi. Un parādījās darbības plāns. Es gribu atzīmēt, ka semināri no praktizējoša uzņēmēja ir ĻOTI vērtīgi. Paldies WISE Baltijas uzņēmēju klubam par organizēšanu. S.Č.
Tas bija tik saprotams, absolūti būtisks un piemērojams - labākais, ko līdz šim esmu dzirdējusi. Es uzzināju, kā šobrīd varu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus varu izmantot. Paldies. V.K.
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu:
info@wisebaltics.org
© 2021 WISE Baltijas uzņēmēju klubs. Visas autortiesības ir aizsargātas.  HUBBARD, WISE, WISE logotips ir preču zīmes, kas tiek izmantotas ar licences atļauju. Visus šajā vietnē pieejamos materiālus aizsargā autortiesību likumi un starptautisko autortiesību līgumu noteikumi. Materiāli ir ievietoti šajā vietnē ar autortiesību īpašnieka atļauju ar mērķi nodrošināt vietnes lietotājiem iespēju apskatīt šos materiālus. Vietnes lietotājiem nav tiesību lejupielādēt vai pārsūtīt šos materiālus vai reproducēt tos jebkādā veidā - elektroniski vai mehāniski, ieskaitot datu glabāšanas un atjaunošanas sistēmu, video un skaņas ierakstīšanas ierīču izmantošanu, drukāšanas un kopēšanas līdzekļus.