ONLINE 22. oktobrī| 12:00 | ONLINE
WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online-sapulce

UZŅĒMUMA  PAPLAŠINĀŠANAS   PIEREDZE “NESKATOTIES UZ...”  UN “PAR SPĪTI...”

Uzņēmēja-praktiķa  darbības keisi un rezultatīvi risinājumi,  kas pielietojami mūsdienu reālijās

Rezervējiet savu dalību

22. oktobrī plkst. 12:00
Dalība — bez maksas
Semināra valoda — krievu

Paldies! Jūs veiksmīgi reģistrējaties dalībai online-seminārā.
Saite uz semināru tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.
Sūtot datus, radās kļūda.
Iegūstiet praktiskas zināšanas, iedvesmu un jaunas idejas 
Sāciet izmantot jaunos rīkus jau tagad
Atrodiet jaunus kontaktus

Ko jūs uzzināsiet vebinārā:

Kā pašreizējā situācijā palielināt stabilitāti un prognozējamību savas darbības jomā
5 vadības instrumenti, kas ļauj biznesam vairākkārtīgi augt jebkuros apstākļos
Reāli vadības piemēri, kas ir nostrādājuši un palīdzējuši palielināt apgrozījumu
Vēlaties uzzināt, kā sākt strādāt efektīvāk, lai patērētu mazāk laika un iegūtu augstāku rezultātu? Tad gaidām Jūs!
REZERVĒT VIETU

KURŠ VADA VEBINĀRU?

Oleksandrs Varlamovs (Ukraina)- uzņēmējs-praktiķis, biznesa konsultants  un grāmatu autors

Uzņēmējs-praktiķis

Gada laikā ir dubultojis sava uzņēmuma ieņēmumus, ieviešot sistēmiskas vadības instrumentus.Kopš tā laika ir aktīvs sistēmiskā biznesa piekritējs.2002. gadā izveidoja uzņēmumu  "OLIMPIJA, aktīvās atpūtas centrs", kas nu jau ir kļuvis par līderi korporatīvo pasākumu organizēšanas tirgū.

Fakti:

— Organizēti aptuveni 1500 projekti
— Projektos piedalījušies 60 000 cilvēku
— Lai  veiksmīgi organizētu pasākumus, komanda ir nobraukusi 480 000 kilometrus, ieskaitot maršrutus Ukrainā, Turcijā, Kiprā.

Klienti:

Elektronikas un sadzīves tehnikas veikalu tīkls "Fokstrots" («Фокстрот»),UkrSibbank (УкрСиббанк)Telekomunikāciju uzņēmums " Kievstar" ( «Киевстар»)Lielākā Ukrainas banka "Raiffaizen bank Aval" («Райффайзен банк Аваль»), uzņēmums Coca Cola, kalnu-metalurģijas uzņēmums "Metinvest"(«Метинвест».)

Biznesa konsultants

Licencēts Hubbard Management System vadības tehnoloģijas konsultants.
Veiksmes piemērs: Oleksandra klients pēc personiskās piecu stundu konsultācijas spēja 6 mēnešu laikā savā ražotnē palielināt apgrozījumu par 500%

Grāmatu autors:

“Kā darbiniekiem "uzvilkt” atbildības "cepuri””- praktisks palīgs vadītājiem un darbiniekiem efektīvu vadības instrumentu izveidē."Ideālais direktors. Kā vadīt un attīstīties" — šajā grāmatā ir secīgu soļu instrukcijas, kā vadītājam attīstīt savu uzņēmumu ātrāk un ar vismazāko piepūli.

REZERVĒT VIETU

3 IEMESLI, KĀPĒC JĀPIEDALĀS WISE BALTIJAS UZŅĒMĒJU KLUBA ONLINE PASĀKUMOS

1

Prakse.
Mēs izvēlamies un aicinām tikai praktizējošus ekspertus. Tie ir cilvēki, kuri ir sasnieguši izcilus rezultātus jomā, par kuru tiek rīkots vebinārs. Mūsu uzaicinātie eksperti dalās savās zināšanās, kas balstītas uz viņu pašu pieredzi.

2

Konkrētība. 
Mūsu eksperti savā darbā izmanto biznesa vadības tehnoloģiju Hubbard Management System. Tā ir vadības sistēma, kuras pamatā ir precīzi pārvaldības noteikumi, kurā nav "ūdens" un neskaidras, abstraktas teorijas. 

3

Instrukcijas. 
Ir svarīgi saprast, ko darīt tālāk ar iegūtajām zināšanām. Mūsu pasākumos eksperti ne tikai dalās ar dzīves laifhakiem un analizē situācijas un reālās dzīves piemērus, bet arī sniedz īpašas instrukcijas vai kontrolsarakstus.

REZERVĒT VIETU

Iepriekšējo pasākumu dalībnieku atsauksmes:

"Fantastiska atklātā sapulce! Eskperts lieliski sagatavojies, man nekas nav pat jāgatavo - ņem prezentāciju un izstrādā sev plānu pārdošanas procesa uzlabošanai. Esmu gatava ņemt un darīt. Patiesi, kad šo lielo darbu klientu piesaistē sadala tādos mazos punktos, tas šķiet daudz reālāk sasniedzams. Viss bija ļoti skaidrs un sagatavots formātā, lai uzreiz varētu ieviest. Paldies par to! Patīkami bija čatā redzēt aktīvos dalībniekus, lasīt viņu domas, idejas. Tas ļoti atdzīvināja tikšanos, lika man arī padomāt. Milzīgs paldies, nevaru vien sagaidīt eksperta uzstāšanos WISE konferencē. Es būšu". U. Z.
"Es sapratu, ka es daudz ko daru pareizi. Un parādījās darbības plāns. Es gribu atzīmēt, ka semināri no praktizējoša uzņēmēja ir ĻOTI vērtīgi. Paldies WISE Baltijas uzņēmēju klubam par organizēšanu". S.Č.
"Tas bija tik saprotams, absolūti būtisks un piemērojams - labākais, ko līdz šim esmu dzirdējusi. Es uzzināju, kā šobrīd varu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus varu izmantot. Paldies". V.K.
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu:
info@wisebaltics.org
© 2021 WISE Baltijas uzņēmēju klubs. Visas autortiesības ir aizsargātas.  HUBBARD, WISE, WISE logotips ir preču zīmes, kas tiek izmantotas ar licences atļauju. Visus šajā vietnē pieejamos materiālus aizsargā autortiesību likumi un starptautisko autortiesību līgumu noteikumi. Materiāli ir ievietoti šajā vietnē ar autortiesību īpašnieka atļauju ar mērķi nodrošināt vietnes lietotājiem iespēju apskatīt šos materiālus. Vietnes lietotājiem nav tiesību lejupielādēt vai pārsūtīt šos materiālus vai reproducēt tos jebkādā veidā - elektroniski vai mehāniski, ieskaitot datu glabāšanas un atjaunošanas sistēmu, video un skaņas ierakstīšanas ierīču izmantošanu, drukāšanas un kopēšanas līdzekļus. WISE CIS IA # 210728693