23. oktobrī plkst. 12:00, Rīgā
WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā ONLINE-sapulce

Kā izveidot klientu plūsmu

neskatoties uz ārējiem faktoriem

Pēc mūsu sekotāju pieprasījuma īpašais viesis no Slovākijas Marsel Pavlik vadīs vebināru

Rezervējiet savu dalību tagad

23. oktobrī | 12:00 pēc Rīgas laika 
Dalība — bez maksas
Semināra valoda—angļu, ar sinhronu tulkojumu krievu valodā

Paldies! Jūs veiksmīgi reģistrējaties dalībai online-seminārā.
Saite uz semināru tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.
Iesniedzot reģistrācijas formu, radās kļūda.
Iegūstiet praktiskas zināšanas, iedvesmu un jaunas idejas 
Ieviesiet jaunus rīkus jau nākamajā dienā
Atrodiet jaunus kontaktus

KO JŪS UZZINĀSIET VEBINĀRĀ

Kurā virzienā tirgus ir mainījies
Ko jums nākas darīt pat, ja jūs tam nepiekrītat
Kas jāredz gan klientam, gan darbiniekam, lai atnāktu pie jums
REZERVĒT VIETU

KURŠ VADĪS VEBINĀRU

Īpaši uzaicināts eksperts no Slovākijas Marsel Pavlik

Konsultants, L. Rona Habarda vadības skolas (Slovākija) lektors, žurnāla "Veiksmīgi menedžeri" redaktors, tulkotājs.

 Ir lasījis vairāk nekā simts lekcijas par Hubbard Management System tehnoloģiju uzņēmumu īpašniekiem un direktoriem, kuri vēlas izveidot labi organizētu un plaukstošu biznesu.

 Lekcijās un konsultācijās galvenais uzsvars tiek likts uz to, ka vadītājs var bez problēmām tikt galā ar savu darbu un attīstīt godīgu biznesu.

Izmanto praksē pārbaudītus datus. Tie ir paredzēti tiem, kas meklē informāciju, ko izmantot reālajā dzīvē.

Atsauksme no Marsela Pavlika iepriekšējās izstāšanas:

“Tas bija tik fundamentāli un saprotami, absolūti svarīgi un piemērojami - labākais, ko esmu dzirdējis līdz šim. Es redzēju, ka šobrīd es varētu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus es varu izmantot. Paldies! " V.K.

REZERVĒT VIETU

3 IEMESLI, KĀPĒC JĀPIEDALĀS WISE BALTIJAS UZŅĒMĒJU KLUBA ONLINE-PASĀKUMOS

1

Prakse.
Mēs izvēlamies un aicinām tikai praktizējošus ekspertus. Tie ir cilvēki, kuri ir sasnieguši izcilus rezultātus jomā, kurā notiks vebinārs. Mūsu uzaicinātie runātāji dalās savās zināšanās, kuras guvuši no pašu pieredzes.

2

Konkrētība. 
Mūsu eksperti savā darbā izmanto Hubbard Management System. Tā ir vadības sistēma, kuras pamatā ir precīzi pārvaldības noteikumi, kurā nav ūdens un neskaidras, abstraktas teorijas.

3

Instrukcijas. 
Ir svarīgi saprast, ko tālāk darīt ar iegūtajām zināšanām. Mūsu pasākumos eksperti ne tikai dalās ar “laifhakiem“, analizē “keisus“ un reālās dzīves piemērus, bet arī sniedz konkrētus pakāpeniskus norādījumus vai kontrolsarakstus.

Iepriekšējo pasākumu dalībnieku atsauksmes:

Man patika tas, ka eksperts ne tikai skaisti un strukturēti paskaidroja teoriju, bet arī papildināja to ar reāliem piemēriem. Uzreiz bija skaidrs, kā rīkoties un kā nevajag darīt. Es redzēju savas kļūdas daudzās situācijās, pierakstīju, kā es to varu labot. Tagad tikai uz priekšu - ieviest un baudīt rezultātus! U.Z
Sapratu, ka daru daudzas lietas pareizi. Un parādījās rīcības plāns. Es gribu norādīt, ka praktizējošā uzņēmēja semināri ir ĻOTI vērtīgi. Paldies WISE Baltijas uzņēmēju klubam par organizēšanu. S.Č
Tas bija tik saprotams, absolūti būtisks un piemērojams - labākais, ko līdz šim esmu dzirdējusi. Es uzzināju, kā šobrīd varu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus varu izmantot. Paldies. V.K.
Ļoti patika lektors! Viņš pieskārās svarīgām, aktuālām problēmām, kas rodas jebkuram vadītājam. Saņēmu baudu un informāciju pārdomām. Ir ļoti svarīgi zināt, kā izvēlēties darbiniekus, kā ar viņiem komunicēt, kā viņus motivēt. O.Č.
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu:
info@wisebaltics.org
© 2020 WISE Baltijas uzņēmēju klubs. Visas autortiesības ir aizsargātas.  HUBBARD, WISE, WISE logotips ir preču zīmes, kas tiek izmantotas ar licences atļauju. Visus šajā vietnē pieejamos materiālus aizsargā autortiesību likumi un starptautisko autortiesību līgumu noteikumi. Materiāli ir ievietoti šajā vietnē ar autortiesību īpašnieka atļauju ar mērķi nodrošināt vietnes lietotājiem iespēju apskatīt šos materiālus. Vietnes lietotājiem nav tiesību lejupielādēt vai pārsūtīt šos materiālus vai reproducēt tos jebkādā veidā - elektroniski vai mehāniski, ieskaitot datu glabāšanas un atjaunošanas sistēmu, video un skaņas ierakstīšanas ierīču izmantošanu, drukāšanas un kopēšanas līdzekļus.