WISE Baltijas
Uzņēmēju klubs
BIZNESS EKSTREMĀLOS APSTĀKĻOS. Īpašnieku pieredze, kuru biznesu nevarēja nogalināt pat karš

  Marina un Anatolijs Komisarovi aicina jūs uz vebināru!

  Piedalieties pasākumā un uzziniet par reālo Harkovas uzņēmēju pieredzi, kuri spējuši glābt savu biznesu. Viņi dalīsies ar vadības tehnoloģijas (Hubbard Management System) instrumentiem, ar kuru palīdzību pārvarējuši visbriesmīgāko krīzi.

  BIZNESS EKSTREMĀLOS APSTĀKĻOS. 

  Īpašnieku pieredze, kuru biznesu nevarēja nogalināt pat karš.

  19. augustā | 16:00

  Pasākuma valoda: krievu

  Dalība – bez maksas

  GRIBU PIEDALĪTIES

  Bagātības noslēpums vai tas, kas neļauj mums būt bagātiem

  Kā jūs domājat, kāpēc daudzi cilvēki vēlas, lai viņiem būtu daudz naudas, bet viņiem tās nav? Kas viņus aptur?

  Cilvēki negrib vairāk. Viņi baidās no pārmaiņām. Kā teikts sakāmvārdā — labāk zīlīte rokās nekā dzērve debesīs.

  Ļoti zems apziņas līmenis. Diemžēl daudzi neaizdomājas par to, kas jādara, lai kļūtu bagāts!

  Man gribas domāt, ka katrs no jums vēlas dzīvē kaut ko sasniegt, jo tieši tad, kad mēs pārvaram barjeras — mēs kļūstam laimīgi. Šeit ir sniegti vienkārši soļi, lai to izdarītu:

  1. "Iemācies vēlēties"!

  2. Paskatieties uz saviem ienākumiem un nosakiet, vai jūs vispār kaut ko darāt, lai kļūtu bagāts?

  3. Definējat, vai jūsu darbības ir vērstas uz jūsu mērķa sasniegšanu vai nē?

  4. Koriģējiet darbības, ja nesaņemat vēlamo, un sāciet rīkoties!

   

  Lai arī cik banāli tas izklausītos, bet tikai izkāpšana no komforta zonas var padarīt jūs bagātāku, ko jums arī novēlu!

   

  Autore: Marina Komissarova

  _______________________

  Aicinām uz WISE Baltijas uzņēmēju kluba tiešsaistes sapulci, kurā ar vebināru uzstāsies eksperti no Ukrainas, uzņēmēji Marina un Anatolijs Komisarovi:

  "BIZNESS EKSTREMĀLOS APSTĀKĻOS. ĪPAŠNIEKU PIEREDZE, KURU BIZNESU NEVARĒJA NOGALINĀT PAT KARŠ."

  19. augustā | 16:00

  Pasākuma valoda: krievu

  Dalība – bez maksas

  GRIBU PIEDALĪTIES

  Lielākais slazds uzņēmuma īpašniekam

  Īpašnieki ne reizi vien vērsās pie manis ar vienu un to pašu problēmu: uzņēmums ir uz bankrota sliekšņa.

  Uz jautājumu, kā tas notika, atbilde ir šāda: "Iecēlu vadītājus, attālinājos no vadības, nekontrolēju rādītājus, laikus nelaboju situāciju." Rezultāts ir uzņēmuma bankrots. Kāpēc tas notiek? Kur ir slazds?

  Katra īpašnieka ceļš parasti sākas ar smagu darbu savā uzņēmumā. Tālāk, kad uzņēmums sāk uzņemt apgriezienus, pieaug personāla skaits, naudas plūsma ir stabila. Īpašnieks atslābinās, nonāk komforta zonā, viņam rodas brīvs laiks un viņš meklē sev jaunu aizraušanos.

  Kāds nododas romantikai vai vaļaspriekam, cits rada sev jaunu spēli- jaunu biznesu. Īpaši tad, kad  rodas kolosāla ideja, kas sola pamatīgu peļņu. Šī spēle pārņem visu īpašnieka prātu un ievelk viņu jaunā projekta operatīvā darbībā. Gadās, ka  arī naudu ir jāieliek jaunājā  uzņēmumā, un, ja neviens no vadītājiem neseko ienākumiem un atlikumiem, jūs varat izņemt nedaudz naudas no apgrozības, un tad vēl mazliet... Galu galā darbinieki ir spējīgi, viņi tiks galā arī ar mazāku naudu.

  Un te nu ir slazds viņš visu savu uzmanību un naudu sāk tērēt jaunajam projektam. Sākumā strādāt ir interesanti un pagaidām rutīnas vēl nav, bet tajā kompānijā viss tik un tā ir kārtībā, komanda arī pati tiks galā.

  Tā paiet mēnesis, divi, pusgads... Sākotnēji tiek samazinātas dividendes, un tas sāk satraukt īpašnieku, taču viņš sevi mierina: "Tas taču ir uz laiku, laikam nesezona sākās agrāk, bet tagad bija vēlēšanas – visiem ir lejupslīde."

  Un pēc kāda laika dividendes pārstāj nākt vispār. Un tad īpašnieks sāk uztraukties un saprot, ka "smaržo pēc cepta", bet iekšā ta "grauž tārpiņš", jo viņš saprot, ka uzņēmumā lejupslīde, bet viņš nav uzņēmies par to atbildību un ir pievēris acis. Saprot, ka jau ir arī algu aizkavēšanās, ka uzradušies neapmierināti darbinieki, un, to saprotot, viņam jau ir bailīgi skatīties tiem acīs.

  Un tiešām, ja īpašnieks nesaņemsies un neuzņemsies atbildību par savu uzņēmumu, tad beigas būs bēdīgas, kā tas dažos gadījumos mēdz  notik. Par laimi šādu gadījumu nav daudz. Īpašnieki parasti ir drosmīgi ļaudis – un lai cik smagi tas būtu morāli, lai kā viņi gribētu aizbēgt no problēmām – tas ir viņu pienākums: viņi ņem un izlabo situāciju.

  Pats pirmais, kas jādara – jāatzīstas pašam sev, ka TU esi notikušā cēlonis, un tikai tu vari to labot. Otrais, ir uzrakstīt rīcības programmu ar termiņiem izejai no krīzes situācijas. Trešais – uz laiku atstādināt direktoru no amata un risināt esošo situāciju pēc uzrakstītās programmas.

  Galvenie secinājumi:

  Vienmēr turiet roku uz pulsa, kontrolējot sava uzņēmuma galvenos rādītājus.

  - Ja pamanāt lejupslīdi, nekrītiet pārdomās un attaisnojumos, kā un kāpēc tas varēja notikt, sāciet pastiprināt kontroli pār sava direktora rīcību.

  - Ja lejupslīde turpinās – negaidiet ilgāk par piecām nedēļām, ja jūsu koordinācijas nedod rezultātu, ieņemiet direktora amatu un labojiet situāciju patstāvīgi.

  - Izstrādājiet sev noteikumus – nenoņemt visu uzmanību no pašreizējā projekta un neizņemt apgrozāmos līdzekļus.

  Autore: Marina Komisarova

  _______________________

  Aicinām uz WISE Baltijas uzņēmēju kluba tiešsaistes sapulci, kurā ar vebināru uzstāsies eksperti no Ukrainas, uzņēmēji Marina un Anatolijs Komisarovi:

  "BIZNESS EKSTREMĀLOS APSTĀKĻOS. ĪPAŠNIEKU PIEREDZE, KURU BIZNESU NEVARĒJA NOGALINĀT PAT KARŠ."

  19. augustā | 16:00

  Pasākuma valoda: krievu

  Dalība – bez maksas

  GRIBU PIEDALĪTIES

  BIZNESS EKSTREMĀLOS APSTĀKĻOS. ĪPAŠNIEKU PIEREDZE, KURU BIZNESU NEVARĒJA NOGALINĀT PAT KARŠ

  19. augustā plkst. 16:00 WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās tiešsaistes sapulces ietvaros notiks pieaicināto ekspertu no Ukrainas Marinas un Anatolija Komisarovu vebinārs:

  BIZNESS EKSTREMĀLOS APSTĀKĻOS. ĪPAŠNIEKU PIEREDZE, KURU BIZNESU NEVARĒJA NOGALINĀT PAT KARŠ.

  Ko Jūs uzzināsiet vebinārā:

  ► ko darīt jau šodien biznesa labā, lai rīt nebūtu par vēlu?

  ► kas jādara, ja krīze jau ir pienākusi?

  ► kas palīdzēs Jums noturēties virs ūdens, ja "Ir jau pavisam slikti"?

   

  Vebināru vada eksperti no Ukrainas Marina un Anatolijs Komisarovi.

  ♦ Uzņēmumu "Miatis Group" un "ComConsulting" dibinātāji.

  ♦  Spēja izvest un sākt no jauna interneta tīklu izbūves iekārtu ražošanu no teritorijas, kurā notika karadarbība.

  ♦ Eksperti-praktiķi ar 11 gadu stāžu uzņēmējdarbībā.

  ♦ 2021. gadā iepazīstināja ar Hubbard Management System 30 uzņēmumus un 105 cilvēkus.

  ♦ Ukrainas uzņēmēju kluba WISE un Līderības akadēmijas lektori.

   

  Dalība — bez maksas.

  Vebināra valoda — krievu.

  REĢISTRĒJIETIES ŠEIT

   

  Atklātās tiešsaistes sapulces pēcrelīze

  17. jūnijā WISE Baltijas uzņēmēju klubs rīkoja pirmo vasaras atklāto tiešsaistes sapulci. Tradicionāli pasākumu atklāja kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs.

  Viņš sveica biznesa pasākuma dalībniekus un īsumā pastāstīja par kluba darbību. Aleksandrs atgādināja, ka visus starptautiskās asociācijas WISE biedrus – uzņēmumus, uzņēmējus un biznesa īpašniekus – vieno L. Rona Habarda biznesa vadības tehnoloģijas izmantošana.

  Pēc pasākuma atklāšanas, Aleksandrs iepazīstināja dalībniekus ar sapulces lektori Unu Zlidni, Habarda biznesa vadības tehnoloģijas speciālisti Latvijā.

  “Kā ātri mainīt specialitāti nestabilas ekonomikas apstākļos” – tā skanēja Unas Zlidnes vadītā vebināra tēma. First Baltic Hubbard College of Administration sabiedrisko attiecību (PR) un mārketinga direktore, viņa aktīvi mācās pati, palīdz izvēlēties kursus un biznesa treniņus koledžas studentiem, kā arī rīko mācību filmu demonstrācijas un biznesa diagnostikas konsultācijas uzņēmējiem.

  Una pastāstīja sapulces dalībniekiem par galvenajiem šķēršļiem, ar kuriem cilvēki sastopas mācību un pārklalifikācijas procesos, kā arī dalījās ar tiem Hubbard Management System instrumentiem, kas ļauj gūt panākumus uzsākot jebkuru jaunu darbošanos. Visiem, kuri vēlas ātri un veiksmīgi apgūt jaunas prasmes un ir vērsti uz rezultātu, viņa ieteica apgūt kursu “Iemācīšanās pamati“ First Baltic Hubbard College of Administration koledžā.

  UZZINĀT PAR KURSU

   

  Lūk, ko saka atklātās sapulces dalībnieki:

  “Ļoti forši piemēri, patika, ka spīkeris uzreiz viegli visu izskaidroja, tas palīdzēja labāk uztvert. Atsvaidzināju jau zināmas lietas un paskatījos uz tām citādāk. Paldies!" A. G.


  “Man ļoti patika vebinārs, liels paldies! Sev piefikšeju posmus, kuri palīdz apgūt jaunas iemaņas. Dažreiz es nezinu, pie kā ķerties vispirms." T. T.


  “Ļoti skaidri un precīzi soļi, kā apgūt ko jaunu. Saprotami un vērtīgi ieteikumi." A. L.

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14