WISE Baltijas
Uzņēmēju klubs

  Kā pārspēt mākslīgo intelektu?

  Mūsdienu pasaule strauji mainās, viss nemitīgi attīstās. Daudziem arī mākslīgais intelekts jau ir daļa no ikdienas dzīves. Līdz ar to daudziem ir radies neatbildēts jautājums – vai mākslīgais intelekts ar laiku aizstās cilvēcīgās prasmes?

  Neskatoties uz to, ka mākslīgo intelektu tomēr pārvalda cilvēks, darba vidē to izmanto aizvien vairāk un tā lietošana ir kļuvusi par ikdienišķu parādību daudzās jomās. Mākslīgo intelektu savā ziņā var salīdzināt ar datoru parādīšanos mūsu dzīvē, bez kā šodien ikdienas darbs būtu grūti iedomājams.

  Kā palikt konkurētspējīgam mūsdienu darba tirgū jauno tehnoloģiju laikmetā? Kā palīdzēt darbiniekam paaugstināt viņa kompetenci? Kā uzlabot kopējo uzņēmuma darba efektivitāti?

  Uzziniet to no 13. WISE Baltijas konferences «PROPERSONAL» spīkeres Mārītes Konstantinovas raksta: https://www.tvnet.lv/7968393/ka-parspet-maksligo-intelektu

  Lai noskaidrotu, kā var uzlabot savas komandas sniegumu ar zemām izmaksām un sasniegt augstāku darba efektivitāti, aicinām jūs uz 13. WISE Baltijas tiešsaistes konferenci: https://bit.ly/49x9ZnW

  Pievienojieties un investējiet savā attīstībā un profesionālā izaugsmē, lai pelnītu vairāk ar savu komandu!

  Dzīves skola: izdzīvošanas instrukcija

  Mūs nemāca (vai mēs paši nemācāmies) elementāras lietas. Neviens nemāca intīmo dzīvi, bet klasesbiedru stāsti vai filmu skatīšanās ir slikts atspaids pieaugušajiem. Neviens nemāca dzīvi kolektīvā. Arī to nākas apgūt no savas pieredzes, un nebūt ne vienmēr veiksmīgi. Ģimenes dzīves īpatnības, tāpat kā adaptāciju darba kolektīvā, mēs izzinām ar mēģinājumu un kļūdu metodi, bet neveiksmes gadījumā vainojam citus. Abos gadījumos mūsu dvēseles komforts ir apdraudēts.

  Paskatīsimies uz darbu uzņēmumā. Atbildiet sev godīgi: jūsu mācību iestāde atvēlēja stundas, lai jūs apgūtu nepieciešamās iemaņas veiksmīgam darbam? Kur jūs iemācījāties ražošanas noteikumus un kultūru? Kāds ir kritērijs tam, ka mēs galu galā rīkojamies pareizi?

  Uzziniet vairāk no eksperta raksta: https://rus.tvnet.lv/7963039/shkola-zhizni-instrukciya-po-vyzhivaniyu

  Lai saņemtu instrukciju spēcīgas un efektīvas komandas veidošanai, kas virza biznesu uz panākumiem, aicinām jūs uz 13. WISE Baltijas tiešsaistes konferenci: bit.ly/48oGWll

  Pārskats par WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklāto sapulci

  26. janvārī notika WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā tiešsaistes sapulce. Tikšanās tēma tika izvēlēta, balstoties uz uzņēmēju problēmu izpēti. Aptaujas rezultāti liecina, ka uzņēmēji saskaras ar grūtībām visos ar personālu saistītos darba posmos: sākot ar atlasi un beidzot ar atlaišanu. Eksperts atbildēja uz dalībnieku jautājumiem par jaunajiem darbiniekiem un viņu adaptāciju komandā.

  Sapulci vadīja kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs. Viņš dalībniekiem pastāstīja par klubu un starptautisko asociāciju WISE, kā arī par administratīvo tehnoloģiju Hubbard Management System.

  Pasākuma spīkers bija Martins Kolenicka, eksperts no Čehijas ar 30 gadu pieredzi biznesā. Viņš vadīja vebināru par tēmu: "NEĻAUJIET NOMIRT JAUNAJAM DARBINIEKAM". Martins izcēla 4 svarīgus momentus, lai uzņēmums gūtu panākumus. Teorētisko informāciju viņš papildināja ar praktiskiem piemēriem no dzīves.

  Vairāk noderīgas informācijas par to, kā ar cilvēkresursu vadību veicināt uzņēmējdarbības attīstību jūs varat iegūt 13. WISE Baltijas tiešsaistes konferencē. Vienuviet, 2 dienās, 5 pieaicinātie eksperti-praktiķi uzstāsies ar 8 vebināriem, aptverot visus ar darbiniekiem saistītā darba aspektus.

  Pievienojieties, un uzzināsiet, kā efektīvi atrast, audzināt, motivēt un atlaist darbiniekus.

  Vai jaunais darbinieks vienmēr ir "trausls stāds"?

  Nesen publikācijā, kas veltīta darbam ar personālu, jauno darbinieku salīdzināja ar stādu, par kuru ir jārūpējās. Ja attīstām šo salīdzinājumu, tad vispirms jātiek skaidrībā, ko mēs gribam vai ko vajadzētu izaudzēt? Un kāpēc mēs sākam rūpēties?

  Ja mēs runājam par biznesu, tad mums, neskaitot retu izņēmumu, nav vajadzīgas maigas orhidejas, kas prasa rūpes un uzmanību. Diez vai mums ir vajadzīgs arī ērkšķains kaktuss vai dadzis. Mums ir vajadzīgi augļu koki vai krūmi, kas dod ražu "rūpnieciskos mērogos".

  Par ko HR speciālists sapņo? Kas vajadzīgs, lai uzņēmums saņemtu nepieciešamās kvalitātes "ogas" un "augļus"? Un kur atrast noderīgus instrumentus darbam ar personālu? Uzzini to no eksperta raksta: "Vai jaunais darbinieks vienmēr ir "trausls stāds"?"

  LASĪT RAKSTU

  Lai uzzinātu, kā atdalīt "nezāles" no "stādiem" un veidotu stipru, augošu un plaukstošu komandu, aicinām Jūs uz 13. WISE Baltijas tiešsaistes konferenci!

   

  JAU ŠO PIEKTDIEN!

  Uzņēmuma sadarbība ar jauno darbinieku nav viegls uzdevums, kas var gan pacelt jūsu biznesu jaunā līmenī, gan aprakt to.


  Jau šo piektdien Martins Kolenicka vebinārā, kas notiks WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās tiešsaistes sapulces ietvaros, jūs uzzināsiet, kā padarīt biznesu nenogalināmu.


  Martins Kolenicka ir atzīts eksperts vadības, personāla un mārketinga jomā, kura zināšanas pārņēmuši vairāk nekā 50 000 uzņēmēju.


  Tiem, kas:

  - šaubās, vai jaunais darbinieks tiks galā

  -vēlās, lai no viņa ātri būtu atdeve

  -nezina, kas ir labāk: audzināt savējo vai pārvilināt


  lektors parādīs, ka jaunais darbinieks nav iemesls stresam, ja zina, kā ar viņu mijiedarboties.

  Pievienojies mums!