WISE Baltijas
Uzņēmēju klubs

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces pēcrelīze 22.01.2021

  22. janvārī Rīgā notika WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online sapulce. Kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs pastāstīja par WISE Baltijas uzņēmēju klubu, tā darbību un pēdējiem asociācijas jaunumiem, kā arī аtzīmēja regulāru online-sapulces lietderību. Pateicoties šadiem pasākumiem, uzņēmēji varēja iepazīties un savā biznesā ieviest Hubbard Menegement System tehnoloģiju. 

  Tālākajā sapulces norises gaitā pazīstams eskperts no Ungārijas un pārdošanas speciālists Tamas Kasza vadīja semināru: “Kā pārdot, kad visi ekonomē, vak kā pārtraukt zaudēt ienākumus un sākt pelnīt.“ 

  2021. gads uzņēmējiem ir izaicinājums. Lai attīstīties ierobežojumu, ietaupījumu un vilcināšanās apstākļos, jums jāveido klientu uzticība. Tamas Kasza savā online seminārā koncentrējās uz šo prasmju uzlabošanu.

  Eksperts savienoja teorētisko pamatu ar piemēriem no savas prakses un reāliem veiksmes stāstiem.

  First Baltic Hubbard College of Administration licences turētājs Andrey Kruglov pastāstīja par 10. jubilejas WISE Baltijas konferenci «JAUNAIS MĀRKETINGS – ATBILDE HAOSA EKONOMIKAI», kas sniedza jaunas iespējas saņemt stabilus un noderīgus datus, neizejot no mājām.

  Dalībnieku atsauksmes:

  Es redzēju, kā es varu pielietot šo pārdošanas tehniku ​​un konkrētus jautājumus konkrētās situācijās, lai panāktu darījumu. Eksperta sniegumā viss izrādījās ļoti vienkārši. Es vēlos praktizēt sevi un iegūt savu pieredzi ar šiem jautājumiem un idejām. Šobrīd ir īpaši svarīgi pārdot par izdevīgām cenām. V.K.

  Patika viss vebinārs. Pārdošanas tēma vienmēr aktuāla. un tā jau ir tradīcija -  piedalīties WISE sapulcēs. Bija lietas, kuras jau zināmas un pielietoju, bet atzīmēju punktus, kurus var uzlabot un paskatīties no jauna. M.K.

  Eksperts izteica vienkāršas lietas. Sākumā šķiet - tas ir pārāk vienkārši, lai strādātu. Bet tad viņš pastāsta par to, cik lieli panākumi ir viņam, kā arī par klientiem, kuri domāja tieši tāpat kā es, līdz reāli pamēģināja šo vienkāršo darījuma noslēgšanas tehniku. Esmu gatava mēģināt, jo man viņš šo ideju REĀLI PĀRDEVA! Paldies par pasākumu! U.Z.

  Tamas Kasza – 10. jubilejas WISE Baltijas konferences eksperts

  "JAUNAIS MĀRKETINGS - ATBILDE HAOSA EKONOMIKAI"

  2021. gada 11.-12. martā online formātā

  VEIKSMĪGA PIEREDZE NO VISAS PASAULES UZ VIENAS SKATUVES

  VAIRĀK INFORMĀCIJAS

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces ieraksts 22.01.2021.

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba online-sapulce notika piektdien, 22. janvārī, Rīgā.

  Sapulces ietvaros pārdošanas speciālists no Ungārijas Tamas Kasza vadīja vebināru: KĀ PĀRDOT, KAD VISI EKONOMĒ, VAI KĀ PĀRTRAUKT ZAUDĒT IENĀKUMUS UN SĀKT PELNĪT“.

  Tiem, kuriem neizdevās noskatīties tiešraidi, kā arī tiem, kas vēlas noklausīties semināru vēlreiz, mēs publicējam online-sapulces ierakstu.

  KĀ PĀRDOT, KAD VISI EKONOMĒ

  REĢISTRĒTIES: https://clck.ru/SotwE

  2021. gada 22. janvārī plkst. 12:00 WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces laikā notiks seminārs:


  “KĀ PĀRDOT, KAD VISI EKONOMĒ, VAI KĀ PĀRTRAUKT ZAUDĒT IENĀKUMUS UN SĀKT PELNĪT.“

  Darījumu slēgšanas māksla: klienti, kuri jums viegli atdos naudu

  Mutvārdu spēks: klienti, kuri pārdos jūsu vietā

  Paredzama nākotne: klienti, kuri saprot jūsu vērtību

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce 22.01.2021

  2021. gada 22. janvārī plkst. 12:00 WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces laikā notiks seminārs:
  “KĀ PĀRDOT, KAD VISI EKONOMĒ, VAI KĀ PĀRTRAUKT ZAUDĒT IENĀKUMUS UN SĀKT PELNĪT.“

  • Darījumu slēgšanas māksla: klienti, kuri jums viegli atdos naudu
  • Mutvārdu spēks: klienti, kuri pārdos jūsu vietā
  • Paredzama nākotne: klienti, kuri saprot jūsu vērtību

  KURŠ VADĪS VEBINĀRU:
  Īpaši uzaicināts eksperts no Ungārijas Tamas Kasza.
  ✓ Pārdošanas speciālists.
  ✓ 20 gadu profesionālās darbības laikā viņš ir apmācījis vairāk nekā 25 000 cilvēku Anglijā, Vācijā, Austrumeiropā un Dienvidāfrikā.
  ✓ Hubbard Management System vadības sistēmas eksperts un konsultants.
  ✓ Uzstājies: San Benedetto, Nike, Adidas, Tom Tailor, Ford, Subaru, Mitsubishi, Mazda, Mercedes, Nissan, Citroen, Volvo, Opel, Volkswagen u.c.

  Dalība — bez maksas.
  Semināra valoda—angļu, ar tulkojumu krievu valodā.


  REĢISTRĒTIES: https://clck.ru/SoLVg

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces pēcrelīze 23.10.2020

  Attālums, karantīna un krīze - tie nav šķēršļi vērtīgu ideju un zināšanu apmaiņai! 23. oktobrī, Rīgā notika WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce online režīmā.

  Kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs pastāstīja par WISE Baltijas uzņēmēju kluba darbību un gaidāmo 10. Baltijas WISE jubilejas konferenci "Jaunais mārketings – atbilde haosa ekonomikai", kurā 10 eksperti no 10 valsīm pastāstīs, kā piesaistīt klientus jebkuros apstākļos.

  Tālākajā sapulces norises gaitā notika ilgi gaidītā eksperta no Slovākijas Marcel Pavlik uzstāšanās. Vebināra tēma: “Kā izveidot klientu plūsmu, neskatoties uz ārējiem faktoriem.“

  Marcel detalizēti pastāstīja par pārdevēju motivāciju un apmācību, kas ir īpaši aktuāli šajā izaicinošajā gadā.

  Marcel Pavlik sazinājās ar auditoriju ar sev piemītošo vieglumu un humoru. Saistot teoriju ar konkrētiem dzīves piemēriem, viņš pat sarežģītos procesus padarīja skaidrus un acīmredzamus.

  Dalībnieki novērtēja noderīgos paņēmienus, eksperta augsto emocionālo toni un motivāciju, ar kuru viņš uzlādēja klausītājus.

  Dalībnieku atsauksmes:

  Es saņēmu ļoti spēcīgu, interesantu un augstu novērtējumu par jau paveikto, kā arī jaunā laika vienībā izveidoju darbību plānu. Paldies! E.K.

  Fantastiska atklātā sapulce! Eskperts lieliski sagatavojies, man nekas nav pat jāgatavo - ņem prezentāciju un izstrādā sev plānu pārdošanas procesa uzlabošanai. Esmu gatava ņemt un darīt. Patiesi, kad šo lielo darbu klientu piesaistē sadala tādos mazos punktos, tas šķiet daudz reālāk sasniedzams. Viss bija ļoti skaidrs un sagatavots formātā, lai uzreiz varētu ieviest. Paldies par to! Patīkami bija čatā redzēt aktīvos dalībniekus, lasīt viņu domas, idejas. Tas ļoti atdzīvināja tikšanos, lika man arī padomāt. Milzīgs paldies, nevaru vien sagaidīt eksperta uzstāšanos WISE konferencē. Es būšu. U. Z.

  Man bija daudz kas jauns. Gudri, savlaicīgi, sistemātiski! Liels paldies, šādi pasākumi uzlabo mūsu dzīves līmeni! M. L.

  Bija ļoti interesanti klausīties Marcelu, viss ir tik savākts, visa pārdošanas tēma ir forši izjaukta, kā nekur citur. Daudz kas apstiprināja to, kas jau tiek darīts un man ir zināms, bet es arī uzzināju daudz ko, ko es ceru pielietot. U. Z.