WISE Baltijas
Uzņēmēju klubs

  WISE Europe konference

  2. un 3. septembrī Milānā norisinājās WISE Europe konference, kas vienuviet pulcēja WISE asociācijas biedrus no dažādām valstīm, Habarda koledžu un uzņēmēju klubu pārstāvjus. Katru gadu pasākumā piedalās arī pārstāvji no Latvijas - First Baltic Hubbard Сollege of Administration un WISE Baltijas uzņēmēju klubs.

  Divu dienu garumā WISE dalībnieki no Itālijas, Austrijas, Ungārijas, Vācijas un Šveices apmainījās ar pieredzi un zināšanām, semināros un darbnīcās pārrunāja svarīgākos jautājumus menedžmenta jomā.

  Pasākumu atklāja asociācijas Eiropas WISE prezidents – Paul Storfer. Konferences ietvaros ar īpašu semināru uzstājās Starptautiskās Habarda  koledžas izpilddirektors Niks Terenzi.

  Katru gadu Eiropas uzņēmumi, kuri ir ieviesuši vai apstiprinājuši sekmīgu "Administratīvā "know-how" modeļa" standartu pielietošanu, saņem īpašus sertifikātus. Rīgas uzņēmumu vidū ir arī First Baltic Hubbard College of Administration.

  Apsveicam Latvijas uzņēmumu vadītājus un darbiniekus!

  Kā noturēt jaunu darbinieku: pārskats par WISE atklāto sapulci Baltijas uzņēmēju klubs

  18. augustā notika WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce. Sapulces tēma tika balstīta uz aptaujas un pētījuma par mazā un vidējā biznesa problēmām. Rezultāti liecināja, ka uzņēmējus turpina satraukt kvalificēta personāla meklēšana un noturēšana. Sanākušie vadītāji un speciālisti saņēma atbildes uz jautājumiem.

  Sapulces vadītājs bija Aleksandrs Konstantinovs.Viņš pastāstīja par klubu un starptautisko WISE asociāciju, kā arī pastāstīja par Hubbard Management System vadības tehnoloģiju.

  Tad kluba priekšsēdētājs paziņoja, ka 2.-3.septembrī Milānā notiks ikgadējā WISE Eiropas biedru konference, kurā notiks pieredzes apmaiņas pasākumi Hubbard Management System pielietošanā un tiks pasniegtas īpašas balvas veiksmīgiem uzņēmumiem, kas izmanto AKHM (Administratīvā "know-how" modeli).

  Kursu "Administratīvā "know-how" modelis" var apgūt First Baltic Hubbard Сollege of Administration. Tikšanās dalībniekiem bija iespēja pieteikties kursiem par īpašu cenu!

  Atklātās sapulces lektore šoreiz bija Anna Krumholce. Vebināra tēma - "Kā noturēt jauno darbinieku". Viņa uzsvēra, ka mēs paši radām ideālus darbiniekus. Vebināra dalībnieki saņēma precīzu soli pa solim tehnoloģiju. Un praktiskie uzdevumi, ko vadītāji veica, nekavējoties ļāva viņiem izmantot instrumentus savā biznesā.

  Lūk, ko raksta atklātās sapulces dalībnieki:

  "Viss vebinārs bija vērsts uz praktiski pielietojamu rīku demonstrāciju un ikdienas pielietojumu. Mani īpaši uzrunāja tas, ka, ja esam ieviesuši uzņēmumā noteikumus vai noteiktu orgpolitiku, tad pie tā arī turamies. Tas rada drošību darbiniekiem un palīdz tos saglabāt. Īstais akcents īstajā laikā!". А. Т.

  "Man viss ļoti patika, uzzināju daudz jauna priekš sevis un atzīmēju, ka kvalificētu darbinieku mēs darba vietā veidojam paši, raugāmies, lai viņam būtu uzdevumi, īpaši pirmajā mēnesī, lai viņš saprot, kas tieši no viņa tiek gaidīts, lai viņš būtu iepazinies ar uzņēmuma mērķi un to atbalstījis. Pirms pieņemšanas pārbaudām prasmes, uzturam brīdinājumu žurnālu". S. T.

  "Ļoti patika semināra strukturētība, vienkāršība, saprotamība. Sapratu savas profesionālās darbības stiprās un vājās puses. Daudzas no tehnoloģijām tiks pārbaudītas tuvākajā nākotnē". B. T.

  Kā noturēt jauno darbinieku

  Kvalicificētu darbinieku piesaiste un noturēšana ir divi nesaraujami saistīti posmi jebkuras organizācijas veiksmīgā darbībā. Mūsdienu biznesa vidē, kur konkurence nepazīst robežas, labāko speciālistu piesaiste un tam sekojoša noturēšana kļūst par  stratēģiskām prioritātēm visu nozaru un lieluma uzņēmumiem.

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās tiešsaistes sapulces ietvaros notiks uzaicinātā lektora Annas Krumholces vebinārs.

  «KĀ NOTURĒT JAUNО DARBINIEKU»

   

  18. augustā | 12:00 pēc Rīgas laika

  Pasākuma valoda: latviešu

  Dalība — bez maksas

  REĢISTRĒTIES

   

  KURŠ VADA VEBINĀRU: Anna Krumholce

  - uzņēmuma SIA "QUBO"  sēžammaisu ražotnes līdzīpašniece.

  - vadītājs ar vairāk nekā 20 gadus ilgu pieredzi,

  - kopumā izveidoti un organizēti 5 strādājoši projekti,

  - Habarda koledžas absolvente, kas jau vairāk nekā 10 gadus izmanto administratīvo tehnoloģiju, sniedzot atbalstu kolēģiem dažādās uzņēmējdarbības jomās.

   

  VEBINĀRĀ JŪS UZZINĀSIET:

  galvenie nosacījumi, kas ļauj ātri padarīt jauno darbinieku par kvalificētu komandas spēlētāju

  - trīs kļūdas, kas liek mums zaudēt jaunos darbiniekus

  - efektīvas darbu nodošanas metodes

  REĢISTRĒTIES

  Vebinārā Jūs iegūsiet noderīgas praktiskas zināšanas. Kā arī atklāsiet sev pašus būtiskākos soļus darbinieka iepazīstināšanā ar jaunā amata "noslēpumiem".

  Pasākuma valoda: latviešu

  Dalība — bez maksas

   

   

  Panākumi slēpjas detaļās: pārskats par WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklāto sapulci

  9. jūnijā notika pirmā WISE Baltijas uzņēmēju kluba vasaras atklātā sapulce. Šī tiešsaistes tikšanās atšķīrās no iepriekšējām, jo pirmo reizi organizējām netvorkingu. Dalībnieki no 12 valstīm pasākumam pievienojās nedaudz agrāk, lai iepazītos ar domubiedriem un veidotu noderīgus biznesa sakarus.

  Kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs sapulci sāka ar to, ka pastāstīja par WISE Baltijas uzņēmēju klubu un starptautisko asociāciju WISE. Viņš klātesošajiem atgādināja galveno mērķi, kas vieno visus WISE biedrus, un nolasīja vienu no asociācijas biedru Kodeksa punktiem par ētikas nozīmi biznesā. Tiem, kas kluba sapulcē piedalījās pirmo reizi, Aleksandrs īsumā pastāstīja par Hubbard Management System administratīvo tehnoloģiju un nozīmīgākajiem vadības instrumentiem.

  Tālāk Aleksandrs dalījās ar dalībniekiem WISE Eiropas asociācijas jaunumos. Mēneša sākumā notika Ukrainas uzņēmēju kluba WISE sapulce, kurā mazo un vidējo uzņēmumu īpašnieki apmainījās ar pieredzi un kala nākotnes plānus. Savukārt, tuvākajā laikā Eiropas WISE rīkos semināru Nīderlandē tiem WISE biedriem, kuri vēlas uzsākt konsultanta karjeru. Un noslēgumā izskanēja lieliskas ziņas no First Baltic Hubbard Сollege of Administration: starptautiskajā 26 Habarda koledžu konkurencē mūsu partneri maijā ieņēma trešo vietu Eiropā un ceturto vietu pasaulē. Apsveicam mūsu kolēģus!

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātajā sapulcē uzstājās First Baltic Hubbard Сollege of Administration izpilddirektore Mārīte Konstantinova, kas apguvusi Hubbard Management System tehnoloģiju Eiropā un Amerikā un jau vairāk nekā 15 gadus veiksmīgi izmanto HMS vadības instrumentus savā darbībā. Vadības instrumenti ir apkopoti "Administratīvā "know-how" modelis" kursā, kuru var apgūt First Baltic Hubbard Сollege of Administration.

  APMAKSĀT KURSU

  Mārīte novadīja vebināru par tēmu "Īsākais ceļš no idejas līdz peļņai". Viņa iezīmēja dažādus plānošanas līmeņus un parādīja, kā īstenot iecerēto, lieki netērējot laiku, naudu un spēkus. Dalībnieki uzzināja par efektīviem instrumentiem, kas palīdz sistematizēt sapņus un pārvērst tos konkrētās darbībās. Visas uzstāšanās garumā Mārīte klausītājiem deva uzdevumus, lai klātesošie visas iegūtās zināšanas uzreiz varētu pielietot praksē.

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce, kā ierasts, noritēja visaugstākajā līmenī, vienuviet pulcējot vadītājus, uzņēmējus un augstākās klases speciālistus. Pateicamies visiem par piedalīšanos: gūstot jaunas zināšanas vadības tehnoloģijā, kopā virzāmies uz panākumiem!

  Lūk, ko raksta tiešsaistes konferences dalībnieki:

  “Man patika, ka vebinārs bija konsekventi strukturēts kā ceļš, soli pa solim. Tā kā runātājs lietoja vienkāršu, viegli saprotamu valodu, man nebija šaubu, ka viss izdosies. Bija ticība sev. Ļoti patika temps, mierīga informācijas pasniegšana un saprotami piemēri. Tas radīja uzticību spikerim. Paldies!" I.K.

  “Vēlos saņemt konsultāciju un vēlreiz izstrādāt uzņēmuma ORGSHĒMU! Ļoti laba sagatavotība! Malači! Uz 5 no 5 balļu skalas :) " V. B.

  “Interesanta tikšanās, bija noderīgi uzzināt par administratīvo skalu. Ir jāsper soļi. Man patika viss! Jūs, kā vienmēr, esat augstumos. Tas bija lieliski, it īpaši sākumā - reāli aizķēra soļi par atkāpšanos no mērķiem un plāniem." S. T.

  Plānošanas pamati veiksmīgam biznesam kopā ar Mārītu Konstantinovu!

  Uz brīdi padomāsim: kas atšķir veiksmīgus uzņēmumus no pārējiem? Kas viņiem palīdz gūt panākumus un sasniegt augstus rezultātus? Noslēpums slēpjas viņu spējā domāt stratēģiski un plānot.

  Lūk, ko L. Rons Habards rakstīja par plānošanu: "In fact, STRATEGY CAN BE SAID TO BE HOW ONE IS GOING TO ACTUALLY EFFECTIVELY AND SWIFTLY GET A PURPOSE MANIFESTED AND ROLLING IN THE REAL PHYSICAL UNIVERSE AT SPEED AND WITH NO FLUBS."

  Viņš pamatoti norāda, ka stratēģija nav tikai vārdu vai ideju kopums, bet gan spēcīgs instruments veiksmīgai mērķu sasniegšanai. Stratēģiskā plānošana sākas ar esošās situācijas analīzi un konkrēta redzējuma, kas jārealizē, definēšanu. Kad mums ir skaidrs priekšstats par savu redzējumu, mēs varam izstrādāt stratēģiskos plānus, kas palīdzēs mums to realizēt.

  Aicinām jūs atklāt efektīvas plānošanas spēku WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātajā sapulcē. Mārīte Konstantinova pastāstīs par dažādiem plānošanas līmeņiem un parādīs, kā ar katru no tiem strādāt, lai pārliecinoši savas idejas pārvērstu realitātē.

  Piedalies WISE Baltijas uzņēmēju klubs atklātajā tiešsaistes sapulcē:

  «ĪSĀKAIS CEĻŠ NO IDEJAS LĪDZ PEĻŅAI»
  9. jūnijā | 12:00 pēc Rīgas laika
  Formāts: tiešsaistē
  Sapulces valoda: latviešu (ar tulkojumu krievu valodā)

  PIEDALĪTIES