WISE Baltijas
Uzņēmēju klubs
ĪSĀKAIS CEĻŠ NO IDEJAS LĪDZ PEĻŅAI

  Plānošanas pamati veiksmīgam biznesam kopā ar Mārītu Konstantinovu!

  Uz brīdi padomāsim: kas atšķir veiksmīgus uzņēmumus no pārējiem? Kas viņiem palīdz gūt panākumus un sasniegt augstus rezultātus? Noslēpums slēpjas viņu spējā domāt stratēģiski un plānot.

  Lūk, ko L. Rons Habards rakstīja par plānošanu: "In fact, STRATEGY CAN BE SAID TO BE HOW ONE IS GOING TO ACTUALLY EFFECTIVELY AND SWIFTLY GET A PURPOSE MANIFESTED AND ROLLING IN THE REAL PHYSICAL UNIVERSE AT SPEED AND WITH NO FLUBS."

  Viņš pamatoti norāda, ka stratēģija nav tikai vārdu vai ideju kopums, bet gan spēcīgs instruments veiksmīgai mērķu sasniegšanai. Stratēģiskā plānošana sākas ar esošās situācijas analīzi un konkrēta redzējuma, kas jārealizē, definēšanu. Kad mums ir skaidrs priekšstats par savu redzējumu, mēs varam izstrādāt stratēģiskos plānus, kas palīdzēs mums to realizēt.

  Aicinām jūs atklāt efektīvas plānošanas spēku WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātajā sapulcē. Mārīte Konstantinova pastāstīs par dažādiem plānošanas līmeņiem un parādīs, kā ar katru no tiem strādāt, lai pārliecinoši savas idejas pārvērstu realitātē.

  Piedalies WISE Baltijas uzņēmēju klubs atklātajā tiešsaistes sapulcē:

  «ĪSĀKAIS CEĻŠ NO IDEJAS LĪDZ PEĻŅAI»
  9. jūnijā | 12:00 pēc Rīgas laika
  Formāts: tiešsaistē
  Sapulces valoda: latviešu (ar tulkojumu krievu valodā)

  PIEDALĪTIES

  Atbloķējiet savu potenciālu: cik viegli ir sasniegt mērķi?

  Jūs noteikti esat saskārušies ar situācijām, kad vēlamais rezultāts šķita nesasniedzams vai kad zaudēta motivācija ceļā uz tā sasniegšanu.

  Bet neuztraucieties! Lūk, efektīvi soļi, kas palīdzēs tikt galā ar jebkādiem šķēršļiem un īstenot savus vislolotākos mērķus:

  1. Skaidri formulējiet mērķi. Mērķa sasniegšana sākas ar tā skaidru formulējumu. Jūs  nevarat iedomāties, cik daudz cilvēku nesasniedz vēlamo tikai tāpēc, ka nespēj skaidri noteikt, ko tieši viņi vēlas. Tāpēc apsēdieties, paņemiet papīra lapu un uzrakstiet savu mērķi spilgtos un precīzos formulējumos. Tagad jūs jau esat pusceļā uz panākumiem!

  2. Nosakiet termiņus. Mērķis bez konkrēta termiņa vienkārši tiek zaudēts telpā un laikā. Nosakiet precīzu datumu vai laika posmu, līdz kuram vēlaties sasniegt vēlamo rezultātu. Tas radīs jums steidzamības sajūtu un palīdzēs organizēt savu laiku tā, lai maksimāli virzītos uz savu mērķi.

  3. Izstrādājiet plānu. Ir mērķis un termiņi, tagad ir īstais laiks izstrādāt rīcības stratēģiju. Taču šeit  jābūt uzmanīgiem — plānam jābūt strukturētam un reālistiskam. Sadaliet savu mērķi mazos, sasniedzamos soļos un nosakiet, kādi resursi un prasmes jums būs nepieciešami to sasniegšanai. Tas palīdzēs gūt skaidru priekšstatu par to, kas  jādara un kā jāvirzās uz priekšu.

  Atcerieties, ka katrs solis, pat vismazākais, tuvina jūs jūsu mērķim!

  Nepalaidiet garām WISE Baltijas uzņēmēju kluba sapulci 9. jūnijā! Sapulcē uzstāsies:

  • WISE Baltijas uzņēmēju kluba priekšsēdētājs;
  • First Baltic Hubbard College of Administration izpilddirektore.

  PIEDALĪTIES

  Vai esat gatavi nākotnes izaicinājumiem? Pievienojieties mums  9. jūnija atklātajā sapulcē  un saņemiet vērtīgus efektīvas plānošanas rīkus no Mārītes Konstantinovas, kas palīdzēs jums pacelt biznesu jaunā līmenī!

  «ĪSĀKAIS CEĻŠ NO IDEJAS LĪDZ PEĻŅAI»

  09. jūnijā | 12:00 pēc Rīgas laika | ONLINE
  Dalības maksa: bez maksas
  Sapulces valoda: latviešu (ar tulkojumu krievu valodā)

  PIEDALĪTIES

  Mārīte Konstantinova aicina atklāt galvenos efektīvas plānošanas principus!

  Atgādinām, ka jau pēc nedēļas notiks WISE Baltijas uzņēmēju kluba tiešsaistes sapulce. Papildus aktuālajiem biznesa jaunumiem no kluba priekšsēdētāja, Jums būs unikāla iespēja apmeklēt Mārītes Konstantinovas vebināru.

  Mārīte jau vairāk nekā 15 gadus ieņem vadošus amatus un savā darbā veiksmīgi izmanto HMS vadības instrumentus. Viņa stāstīs par galvenajiem efektīvas plānošanas un mērķu sasniegšanas principiem. Uzzināsiet par tehnoloģijām, kas palīdzēs Jums optimizēt procesus un paaugstināt produktivitāti biznesā

  «ĪSĀKAIS CEĻŠ NO IDEJAS LĪDZ PEĻŅAI»

  09. jūnijā | 12:00 pēc Rīgas laika | ONLINE

  Dalības maksa: bez maksas
  Sapulces valoda: latviešu (ar tulkojumu krievu valodā)

  REĢISTRĒTIES

  Veiksmīgas plānošanas meistarība: Atklājiet savu mērķu sasniegšanas noslēpumus!

  Plānošanas sarežģītība mazajam un vidējam biznesam ir saistīta ar lieku naudas, laika un enerģijas patēriņu. Lai veiksmīgi pārvarētu šīs problēmas, ir ļoti svarīgi pārvaldīt finanses, optimizēt procesus un izveidot pārdomātu izaugsmes stratēģiju.

  Paskatīsimies kopā:

  1. kā sasniegt visus svarīgos mērķus bez izņēmuma;

  2. kā paaugstināt efektivitāti un produktivitāti;

  3. kā jūsu sapņus pārvērst realitātē.

  9. jūnijā notiks WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce! Pievienojieties šai tiešsaistes sapulcei un Jūs uzzināsiet:

  - jaunākās ziņas no kluba priekšsēdētāja par biznesu un starptautisko asociāciju WISE.

  - pirmās Baltijas Habarda administrācijas koledžas direktore dalīsies informācijā par efektīvas plānošanas stratēģijām.

  Nepalaid garām iespēju piedalīties Mārites Konstantinovas aizraujošajā vebinārā par plānošanas meistarību! Jūs gaida konkrēti darba instrumenti, kas palīdzēs gūt lielākus panākumus jūsu biznesā. Pievienojieties tiem, kas vienmēr ir soli priekšā, un paplašiniet savas prasmes, lai sasniegtu visus svarīgos mērķus!

  Mārīte Konstantinova vadīs vebināru: «ĪSĀKAIS CEĻŠ NO IDEJAS LĪDZ PEĻŅAI»

  9. jūnijā | 12:00 pēc Rīgas laika

  Formāts: tiešsaistē

  Sapulces valoda: latviešu (ar tulkojumu krievu valodā)

  REĢISTRĒTIES

  ĪSĀKAIS CEĻŠ NO IDEJAS LĪDZ PEĻŅAI

  Cienījamie uzņēmēji, vadītāji un speciālisti!

  Priecājamies jūs informēt, ka 9. jūnijā notiks WISE Baltijas uzņēmēju kluba vasaras sapulce. Šīs online tikšanās ietvaros:

  • uzņēmēju kluba priekšsēdētājs pastāstīs Starptautiskās asociācijas WISE jaunākās ziņas;
  • First Baltic Hubbard College of Administration izpilddirektore pastāstīs par efektīvas plānošanas stratēģijām.

  Plānošana mūsdienu pasaulē ir kļuvusi par sarežģītu uzdevumu dinamiskās tirgus vides, nenoteiktības, ierobežoto resursu un intensīvās konkurences dēļ. Vai jūs vēlētos uzzināt, kā iecerēto realizēt, saglabājot laiku, naudu un spēkus? Mēs zinām, kā jums palīdzēt!

  WISE Baltijas uzņēmēju klubs atklātās tiešsaistes sapulces ietvaros notiks vebinārs, ko vadīs First Baltic Hubbard College of Administration izpilddirektore Mārīte Konstantinova. Jums ir unikāla iespēja uzzināt, kā sasniegt nosprausto mērķi,  neatkarīgi no pašreizējām iespējām un apstākļiem.

  «ĪSĀKAIS CEĻŠ  NO IDEJAS LĪDZ PEĻŅAI»

  09. jūnijā | 12:00 pēc Rīgas laika | ONLINE

  Sapulces valoda: latviešu (ar tulkojumu krievu valodā)

  REĢISTRĒTIES


  KURŠ VADA VEBINĀRU: MARĪTE KONSTANTINOVA (LATVIJA)

  • 15 gadi vadošos amatos, izmantojot HMS vadības instrumentus.

  • Bijusi līdzorganizatore un tiešā dalībniece 11 WISE Baltijas konferencēs.

  • Izgājusi apmācības Hubbard Management System vadības tehnoloģijā Eiropā un Amerikā.


  KO JŪS UZZINĀSIET VEBINĀRĀ:

  Kā sasniegt visus svarīgos mērķus bez izņēmuma

  Kā paaugstināt efektivitāti un produktivitāti

  Kā jūsu sapņus pārvērst realitātē.


  Piedalies WISE Baltijas uzņēmēju klubs atklātajā tiešsaistes sapulcē! Tā ir lieliska iespēja būt priekšā konkurentiem, uzlabot savu stratēģiju un pacelt biznesu jaunā līmenī.

  Dalības maksa — bez maksas.

  Sapulces valoda: latviešu (ar tulkojumu krievu valodā).