WISE Baltijas
Uzņēmēju klubs

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce 18.06.2021

  18. jūnijā uzņēmēji no Baltkrievijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Uzbekistānas un Čehijas tikās WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātajā tiešsaistes sapulcē. Kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs iepazīstināja klātesošos ar kluba darbību un izstāstīja, ka uzņēmēji var optimizēt savu biznesu pateicoties Hubbard Management System tehnoloģijai.

  Tiešsaistes sapulcē stratēģiskā mārketinga eksperts no Sanktpēterburgas Mihails Starostins uzstājās ar vebināru "STRATĒĢISKAIS MĀRKETINGS: kā divas reizes palielināt atdevi no reklāmas".

  Mihails detalizēti pastāstīja par to, kas jāzina par produktu popularizēšanu, atpazīstamību tirgū, pareizu mārketinga mērķu noteikšanu un niansēm, kā mūsdienu situācijā izveidot kontaktpunktus ar klientu.

   

  Lūk, ko saka atklātās sapulces dalībnieki:

    

  "Man ārkārtīgi patika eksperta skaidrojums, balstoties uz klientu piemēriem. Pavisam citādi paskatījos uz datu analīzi un to, cik tā patiesībā var daudz dot. Pieņēmu lēmumu pārskatīt mūsu datus un atrast "zelta bedri" klientu piesaistē". U.Z.

  "Kopumā tēma ir interesanta, jo viss, kas attiecas uz mārketingu, vienmēr ir aktuāls. Seminārs ļāva paskatīties uz daudzām lietām no jauna skatpunkta un atzīmēt punktus, kas jāuzlabo, jāpārbauda un jāīsteno. Paldies Mihailam par vērtīgajiem datiem!" М.К.

  "Ļoti noderīgs seminārs! Nekas lieks, viss ir detalizēts, īss un skaidrs. Es nekad esmu īpaši uzticējies sociālajiem tīkliem. Pēc semināra noklausīšanās mēs, iespējams, pārskatīsim savu attieksmi pret šo jautājumu. Liels paldies par uzaicinājumu uz semināru! Es novēlu veiksmi un labklājību gan Habarda koledžai, gan pasniedzējam". К.М.

  https://youtu.be/35a8cfGIhyE

  2021. gada 18. jūnijā plkst. 12:00 WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces laikā notiks seminārs:

  “STRATĒĢISKAIS MĀRKETINGS: KĀ DIVAS REIZES PALIELINĀT ATDEVI NO REKLĀMAS“

  REĢISTRĒTIES: https://cutt.ly/1nQUZ18

  ✓  Kas jāzina par produkta virzību un atpazīstamību tirgū 2021. gadā
  ✓  Kā formulēt un uzstādīt mārketinga mērķus, kas palīdzēs pacelt biznesa ieņēmumus jaunā līmenī
  ✓  Kā izveidot komunikācijas punktus ar klientu, un kam pievērst uzmanību, lai pirktu pie jums

  Dalība — bez maksas.
  Semināra valoda — krievu.

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces pēcrelīze 23.04.2021

  23. aprīlī Rīgā notika WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online sapulce. Kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs pastāstīja par WISE Baltijas uzņēmēju klubu, tā darbību un pēdējiem asociācijas jaunumiem, kā arī аtzīmēja regulāru online-sapulces lietderību. Pateicoties šadiem pasākumiem, uzņēmēji varēja paplašināt kontaktus un savā ieviest biznesā Hubbard Management System tehnoloģiju.

  Aleksandrs arī pastāstīja par jubilejas 10. WISE Baltijas konferenci, kas pirmo reizi notika tiešsaistē. Šīs bija divas piesātinātas dienas. Eksperti no dažādām valstīm dalījās ar Hubbard Management System instrumentiem, savu pielietošanas pieredzi, rezultātiem un "know-how"

  Pēc tam finanšu eksperts no Krievijas Alexander Yugov vadīja semināru: “Kā samazināt izdevumus un palielināt ienākumus? 5 lietas, ko jūs gribētu zināt par finansēm“. 

  Aleksandrs pastāstīja par uzticamiem naudas iegūšanas veidiem, kā arī dalījās ar dalībniekiem finanšu plānošanas tehnoloģiju pamatos.

  Pirmās Baltijas Habarda koledžas pārstāve Una Zlidne pastāstīja par kursu, kas sniedz precīzus norādījumus, kā īstenot finanšu plānošanu.

   

  Dalībnieku atsauksmes:

  Paldies ekspertiem par ļoti labu semināru. Vienkārši, skaidri un ar piemēriem. Ļoti palīdzēja arī tas, ka Aleksandrs zīmēja un rakstīja par lietām, par kurām viņš runāja. Atzīmēju sev dažus datus, kas jānostiprina. Daži dati ļāva paskatīties uz finansēm no citas perspektīvas. Galvenais ir tas, ja jūs SAPROTAT un PIEMĒROJAT runātāja teikto, tad nav tik biedējoši un grūti pārvaldīt finanses. M.K.

  Lielisks vebinārs! Dabūju pašus finanšu pamatus un to saistību ar ražošanu. Patiesībā es jau kaut ko zināju - bet šeit tas bija vienkāršos vārdos un tas, kas bija vajadzīgs. Tas tikai palīdzēja uzzināt - kādā formā es veidoju, īstenoju līgumus, reklāma un PR. Tagad es redzu, kas jāpielāgo. D.B.

  Saņemu apstiprinājumu, ka es pareizi saprotu sniegtos datus. Bija vērtīgi redzēt cita cilvēka sniegtus piemērus, kas izskaidro (demonstrē) man zināmos datus. Man patika, kā Yugov sniedza informāciju. I.N.

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces ieraksts 23.04.2021.

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba online-sapulce notika piektdien, 23. aprīlī, Rīgā.

  Sapulces ietvaros finanšu speciālists no Krievijas Alexander Yugov vadīja vebināru: “KĀ SAMAZINĀT IZDEVUMUS UN PALIELINĀT IENĀKUMUS? 5 lietas, ko jūs gribētu zināt par finansēm“.

  Tiem, kuriem neizdevās noskatīties tiešraidi, kā arī tiem, kas vēlas noklausīties semināru vēlreiz, mēs publicējam online-sapulces ierakstu.

  KĀ SAMAZINĀT IZDEVUMUS UN PALIELINĀT IENĀKUMUS? 5 lietas, ko jūs gribētu zināt par finansēm

  REĢISTRĒTIES: https://clck.ru/UHVna

  2021. gada 23. aprīlī plkst. 12:00 WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces laikā notiks seminārs:

  “KĀ SAMAZINĀT IZDEVUMUS UN PALIELINĀT IENĀKUMUS? 5 lietas, ko jūs gribētu zināt par finansēm“

  ✓ Vienkārši par sarežģīto. Finanšu plānošanas tehnoloģijas pamati

  ✓ 4 naudas saņemšanas veidi. Uzticamie VS nav uzticami

  ✓ Kur aizplūst nauda? Slēptie izdevumi, kas iznīcina peļņu