WISE Baltijas
Uzņēmēju klubs

  WISE asociācija rīkoja Eiropas online konferenci

  4. un 5. septembrī notika online WISE Eiropas konference, kas vienā virtuālā platformā pulcēja asociācijas biedrus no dažādām valstīm. Nepalaidīja garām šo pasākumu arī Latvijā  - konferencē piedalījās Pirmā Baltijas Habarda vadības koledža un WISE Baltijas uzņēmēju klubs.

  Divas dienas WISE dalībnieki no Austrijas, Ungārijas, Vācijas, Itālijas, Šveices un Zviedrijas dalījās pieredzē, zināšanās un apsprieda svarīgākos jautājumus vadības jomā.

  Konferences ietvaros īpašu brīfingu rīkoja Starptautiskās Habarda vadības koledžas izpilddirektors Nik Terenzi, kuram ir vairāk nekā 3000 publisku uzstāšanos vairāk nekā 55 pasaules valstīs.

  Lektori akcentēja nepieciešamību pastāvīgi mācīties, lai stingri stāvēt uz kājām strauji mainīgajā pasaulē. Šādu iespēju, starp citu, sniedz Habarda koledžās 18 pasaules valstīs.

  Savukārt konferences dalībnieki tika iepazīstināti ar jauniem Hubbard Management System materiāliem, pateicoties kuriem viņi varēs paaugstināt savu profesionālo līmeni un kļūt efektīvāk kā vadītāji.

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce 20.08.2021

  20. augustā notika WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online sapulce, kurā piedalījās uzņēmēji no Latvijas un citām valstīm. Tradicionāli sapulci atklāja kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs, kurš klātesošajiem atgādināja par kluba darba principiem un īpatnībām, kā arī priekšrocībām, ieviešot Hubbard Management System tehnoloģiju uzņēmējdarbībā.

  Online-sapulces lektore bija WISE konsultante un mārketinga jomas speciāliste Ludmila Pikoka. Viņa savam vebināram izvēlējās tēmu: “Attiecību mārketings. Par to, kā mēs varam palielināt klientu pieplūdumu un pārdošanas apjomu”.

  Lektore pastāstīja par to, kā viņa piesaista jaunus klientus un iegūst viņu uzticību. Ir svarīgi, lai apmierināti klienti turpmāk ieteiktu jūsu pakalpojumus, un pamatojoties uz ieteikumiem, nāk jauni klienti.

  Mārketinga eksperte dalījās savā personīgajā pieredzē, vairākos veiksmīgi īstenotos projektos. Viņa sniedza auditorijai vairākus specifiskus rīkus, ar kuriem iegūt un saglabāt klientu lojalitāti.

  Vebināra laikā klausītāji uzzināja par mārketinga pieeju, kas darbojas neatkarīgi no nišas un uzņēmējdarbības veida. Viņi saņēma praktiskas zināšanas un rīkus, kurus šobrīd var ieviest savā biznesā.

   

  Lūk, ko saka atklātās sapulces dalībnieki:

  “Katru reizi, klausoties Ludmilu, es atzīmēju sev konkrētu informāciju pielietošanai. Šoreiz bija tas pats: 1. Attieksmi rada apbrīns un tā turpinās ar komunikāciju - tas ir vērtīgi. 2. Man patika klienta portrets - vienkārši un kā ir, lai tādu uzrakstītu, jums ir labi jāpazīst klients. 3. Klientu (darbinieku) segmentācija un izvēlētā komunikācija katram segmentam. Noteikti pielietošu." A. T.

  Man ļoti patika piemēri. No tiem vairāki ir reāli pielietojami bez papildus darba ieguldīšanas. Mazi sīkumiņi, kas uzlabo attiecības ar klientiem. Pielietošu!" U.Z.

  “Ļoti interesanta uzstāšanās! Ir patīkami redzēt un dzirdēt, kā cilvēks saprot šo tēmu, ar kādu entuziasmu strādā un ar kādu profesionalitāti izturas pret saviem klientiem. Ludmila ar savu piemēru parādīja, ka Hubbard Management System ieviešana uzņēmumā ļauj skaidri veidot komunikācijas līnijas ar klientiem un sasniegt reālus rezultātus. Viņa minēja personīgus piemērus un pierādīja praksē - tas darbojas!" O. R.

  Attiecību mārketings: par to, kā mēs varam palielināt klientu pieplūdumu un pārdošanas apjomu

  REĢISTRĒTIES: https://clck.ru/WbFkN

  2021. gada 20. augustā plkst. 12:00 WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces laikā notiks seminārs:
  “Attiecību mārketings: par to, kā mēs varam palielināt klientu pieplūdumu un pārdošanas apjomu.“

  ✅ Kas ir jūsu ideālais klients un kur viņu atrast?

  Noskaidrosim, kā veikt analīzi un kur skatīties. Jūs uzzināsiet, kā pareizi segmentēt klientus un kam tas ir vajadzīgs.

  ✅ Kā iegūt vairāk jauno klientu, kas pie mums nāk caur rekomendācijām?

  Uzziniet par vienkāršu algoritmu saziņai ar klientiem, kas gadā piesaista līdz pat 62% jauno klientu.

  ✅ Ko darīt, kad visi klienti “sēž” un kā viņus sakustināt?

  Uzziniet, kā gūt ienākumus, pareizi strādājot ar klientu bāzi. Uzziniet arī par aktuālajiem biznesa virzības kanāliem pandēmijas laikā un “pēc” (tostarp arī B2B).

  KURŠ VADĪS VEBINĀRU: Īpaši uzaicināta eksperte Ludmila Pikoka.

  Dalība — bez maksas.
  Semināra valoda — krievu.

  WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce 18.06.2021

  18. jūnijā uzņēmēji no Baltkrievijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Uzbekistānas un Čehijas tikās WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātajā tiešsaistes sapulcē. Kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs iepazīstināja klātesošos ar kluba darbību un izstāstīja, ka uzņēmēji var optimizēt savu biznesu pateicoties Hubbard Management System tehnoloģijai.

  Tiešsaistes sapulcē stratēģiskā mārketinga eksperts no Sanktpēterburgas Mihails Starostins uzstājās ar vebināru "STRATĒĢISKAIS MĀRKETINGS: kā divas reizes palielināt atdevi no reklāmas".

  Mihails detalizēti pastāstīja par to, kas jāzina par produktu popularizēšanu, atpazīstamību tirgū, pareizu mārketinga mērķu noteikšanu un niansēm, kā mūsdienu situācijā izveidot kontaktpunktus ar klientu.

   

  Lūk, ko saka atklātās sapulces dalībnieki:

    

  "Man ārkārtīgi patika eksperta skaidrojums, balstoties uz klientu piemēriem. Pavisam citādi paskatījos uz datu analīzi un to, cik tā patiesībā var daudz dot. Pieņēmu lēmumu pārskatīt mūsu datus un atrast "zelta bedri" klientu piesaistē". U.Z.

  "Kopumā tēma ir interesanta, jo viss, kas attiecas uz mārketingu, vienmēr ir aktuāls. Seminārs ļāva paskatīties uz daudzām lietām no jauna skatpunkta un atzīmēt punktus, kas jāuzlabo, jāpārbauda un jāīsteno. Paldies Mihailam par vērtīgajiem datiem!" М.К.

  "Ļoti noderīgs seminārs! Nekas lieks, viss ir detalizēts, īss un skaidrs. Es nekad esmu īpaši uzticējies sociālajiem tīkliem. Pēc semināra noklausīšanās mēs, iespējams, pārskatīsim savu attieksmi pret šo jautājumu. Liels paldies par uzaicinājumu uz semināru! Es novēlu veiksmi un labklājību gan Habarda koledžai, gan pasniedzējam". К.М.

  https://youtu.be/35a8cfGIhyE

  2021. gada 18. jūnijā plkst. 12:00 WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulces laikā notiks seminārs:

  “STRATĒĢISKAIS MĀRKETINGS: KĀ DIVAS REIZES PALIELINĀT ATDEVI NO REKLĀMAS“

  REĢISTRĒTIES: https://cutt.ly/1nQUZ18

  ✓  Kas jāzina par produkta virzību un atpazīstamību tirgū 2021. gadā
  ✓  Kā formulēt un uzstādīt mārketinga mērķus, kas palīdzēs pacelt biznesa ieņēmumus jaunā līmenī
  ✓  Kā izveidot komunikācijas punktus ar klientu, un kam pievērst uzmanību, lai pirktu pie jums

  Dalība — bez maksas.
  Semināra valoda — krievu.