ONLINE 23. aprīlī| 12:00
WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā online-sapulce

KĀ SAMAZINĀT IZDEVUMUS UN PALIELINĀT IENĀKUMUS?

5 lietas, ko jūs gribētu zināt par finansēm

Rezervējiet savu dalību

23. aprīlī plkst. 12:00 
Dalība — bez maksas
Semināra valoda — krievu

Paldies! Jūs veiksmīgi reģistrējaties dalībai online-seminārā.
Saite uz semināru tiks nosūtīta uz jūsu e-pastu.
Sūtot datus, radās kļūda.
Iegūstiet praktiskas zināšanas, iedvesmu un jaunas idejas 
Sāciet izmantot jaunos rīkus jau tagad
Atrodiet jaunus kontaktus

Ko jūs uzzināsiet vebinārā:

Vienkārši par sarežģīto. Finanšu plānošanas tehnoloģijas pamati
4 naudas saņemšanas veidi. Uzticamie VS nav uzticami
Kur aizplūst nauda? Slēptie izdevumi, kas iznīcina peļņu
Rezervējiet sev vietu pāsakumā jau tagad.
REZERVĒT VIETU

KURŠ VADA VEBINĀRU?

Īpaši uzaicināts eksperts no Krievijas Alexander Yugov
Cilvēks ar īpašām spējām un jaudu. Jau divus desmitus gadu viņš strādā ļoti lielos uzņēmumos, palielinot to efektivitāti un ienesīgumu.

Biznesā kopš 1992. gada: strādājis finanšu jomā, vērtspapīru tirgū.

Viens no Krievijas klimata iekārtu tirgus dibinātājiem.

Pateicoties viņa uzbūvētajai finanšu pārvaldības sistēmai, Konsorcijs “Северная империя" (Ziemeļu impērija), kuras dibinātājs viņš bija, pārvarēja 1998. gada finanšu krīzi bez zaudējumiem ar tā brīža apgrozījumu 18 miljoni dolāru gadā.

Pašlaik ir sabiedriskās organizācijas “Комитет поддержки реформ Президента России" (Krievijas Valsts prezidenta reformu atbalsta komiteja) priekšsēdētāja vietnieks un uzņēmuma iTone dibinātāju padomes priekšsēdētājs.

Ir metodiku autors darbības organizācijas un finanšu pārvaldīšanas jomās.

Apmācījis vairāk nekā 5000 uzņēmumu vadītāju un īpašnieku.

WISE konsultants no 1995 gada.

REZERVĒT VIETU

3 IEMESLI, KĀPĒC JĀPIEDALĀS WISE BALTIJAS UZŅĒMĒJU KLUBA ONLINE PASĀKUMOS

1

Prakse.
Mēs izvēlamies un aicinām tikai praktizējošus ekspertus. Tie ir cilvēki, kuri ir sasnieguši izcilus rezultātus jomā, par kuru tiek rīkots vebinārs. Mūsu uzaicinātie eksperti dalās savās zināšanās, kas balstītas uz viņu pašu pieredzi.

2

Konkrētība. 
Mūsu eksperti savā darbā izmanto biznesa vadības tehnoloģiju Hubbard Management System. Tā ir vadības sistēma, kuras pamatā ir precīzi pārvaldības noteikumi, kurā nav "ūdens" un neskaidras, abstraktas teorijas. 

3

Instrukcijas. 
Ir svarīgi saprast, ko darīt tālāk ar iegūtajām zināšanām. Mūsu pasākumos eksperti ne tikai dalās ar dzīves laifhakiem un analizē situācijas un reālās dzīves piemērus, bet arī sniedz īpašas instrukcijas vai kontrolsarakstus.

Iepriekšējo pasākumu dalībnieku atsauksmes:

Fantastiska atklātā sapulce! Eskperts lieliski sagatavojies, man nekas nav pat jāgatavo - ņem prezentāciju un izstrādā sev plānu pārdošanas procesa uzlabošanai. Esmu gatava ņemt un darīt. Patiesi, kad šo lielo darbu klientu piesaistē sadala tādos mazos punktos, tas šķiet daudz reālāk sasniedzams. Viss bija ļoti skaidrs un sagatavots formātā, lai uzreiz varētu ieviest. Paldies par to! Patīkami bija čatā redzēt aktīvos dalībniekus, lasīt viņu domas, idejas. Tas ļoti atdzīvināja tikšanos, lika man arī padomāt. Milzīgs paldies, nevaru vien sagaidīt eksperta uzstāšanos WISE konferencē. Es būšu. U. Z.
Es sapratu, ka es daudz ko daru pareizi. Un parādījās darbības plāns. Es gribu atzīmēt, ka semināri no praktizējoša uzņēmēja ir ĻOTI vērtīgi. Paldies WISE Baltijas uzņēmēju klubam par organizēšanu. S.Č.
Tas bija tik saprotams, absolūti būtisks un piemērojams - labākais, ko līdz šim esmu dzirdējusi. Es uzzināju, kā šobrīd varu uzlabot savu biznesu. Ļoti vērtīgi! Un patiešām ietilpst mūsu realitātē. Dati, kurus varu izmantot. Paldies. V.K.
Jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu:
info@wisebaltics.org
© 2021 WISE Baltijas uzņēmēju klubs. Visas autortiesības ir aizsargātas.  HUBBARD, WISE, WISE logotips ir preču zīmes, kas tiek izmantotas ar licences atļauju. Visus šajā vietnē pieejamos materiālus aizsargā autortiesību likumi un starptautisko autortiesību līgumu noteikumi. Materiāli ir ievietoti šajā vietnē ar autortiesību īpašnieka atļauju ar mērķi nodrošināt vietnes lietotājiem iespēju apskatīt šos materiālus. Vietnes lietotājiem nav tiesību lejupielādēt vai pārsūtīt šos materiālus vai reproducēt tos jebkādā veidā - elektroniski vai mehāniski, ieskaitot datu glabāšanas un atjaunošanas sistēmu, video un skaņas ierakstīšanas ierīču izmantošanu, drukāšanas un kopēšanas līdzekļus.